Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív hidratálókrém extraszáraz bőrre. Édesmandulából nyert olajat tartalmaz, amely óvja és táplálja, E-vitamin-tartalma hidratálja bőrt.

grosesaxl

2013. május 27.

A nagyim használja minden nap,olyan fincsi az illata :) ÉS ahhoz képest,hogy mennyi idős,nagyon sima lesz tőle a bőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

maya

2012. július 23.

Nem rég kezdtem el használni, de eddig bevált igaz nem száraz a bőröm. Gyorsan felszívódik, felfrissültnek érzem utána a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Pixie83.

2012. június 12.

Szeretem, kellemes az illata, az állaga, jól hidratál, könnyen felszívódik. De ahogy elnézem az összetevőket, félelmetes. Hatása 5-ös, de full kemikália :1-es, összesítve 3-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

la.petite.peste

2012. február 20.

Zsírosabb krém, de ahhoz képest hamar beszívódik és jól hidratál. Nyáron biztosan nem szívesen kenném magam, de télen kellemes használni. Nekem nem csípte a bőröm, szerettem hasznáni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

doee

2011. november 5.

Az Oriflame termékek 90 százalékával nagyon meg vagyok elégedve, ez a maradék 10-ben van. Többen mondták szintén, hogy csípi a bőrt. Nekem olyan semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

yoko95

2011. július 5.

Nekem csípi a bőröm és ha várok egy picit sem múlik el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Nekem csípi a bőröm és ha várok egy picit sem múlik el

Judiit

2011. május 9.

Nagyon szeretem ezt a könnyed hidratálót, Egyetlen hátránya, hogy nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 9.

noxibaba

2011. március 24.

Én nem használom azt a krémet, nekem túl zsíros. De akinek szárazabb a bőre, annak tökéletes. Jó pár vásárlóm folyamatosan veszi ezt a terméket, nagyon meg vannak vele elégedve és szeretik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.