Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szemhéjfilc kialakításának és finom applikátorának köszönhetően pontosan és egyenletesen megrajzolható a szemhéj kontúrja. Pillanatokon belül megszárad, nem maszatolódik el.

Kiszerelés: 1,6 ml

Julus92

2019. augusztus 10.

Baromi gyorsan beszáradt, alig egy pár alkalommal tudtam csak használni. Mikor még fogott, akkor sem tudtam vele szép, egyenletes vonalat húzni. Tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Penge

2019. május 27.

Halvány a szín, kenődik, pár használat után vizes szürkés színt ad, többször kell átmenni a vonalon hamar beszárad, vagy kifogy nem tudom, de nem fog....pénzkidobás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

panneszka

2016. február 25.

Az a baj vele, hogy könnyen kenődik és feltapad a szemhéjra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Az a baj vele, hogy könnyen kenődik és feltapad a szemhéjra.

Vaniliafelho

2015. augusztus 30.

Első filces tusom volt, az elején nagyon szerettem, szép vonalat tudtam vele húzni, tartós volt. De 2-3 hónapon belül elkezdett beszáradni, ha fejjel lefelé tároltam, akkor legalább az egyik szememet meg tudtam csinálni élénk feketére és szépre egyszerűen, de most már úgy se. Csak annyira használom, hogy halványan meghúzom a vonalat, hogy segítsek magamnak egy másik termék felvitelében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

jeva

2014. november 11.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem.
Borzasztó. Kb. 2 óra után feltapadt a szemhéjamra, direkt emiatt vettem szemhéjalapozót, de az sem segít rajta. Nagyon hamar elkenődik és a szemhéjam tiszta fekete lesz tőle.
Új korában is olyan mintha már kifogyóban lenne, pedig fejjel lefelé tárolom.
Én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem.
Új korában is olyan mintha már kifogyóban lenne, pedig fejjel lefelé tárolom.
Én nem ajánlom senkinek.

t.evacska21

2014. október 28.

Szép vonalat lehet vele húzni, és jó sokáig elég, valamint nem kenődik el. Nekem egyedül annyi gondom van vele, hogy nem eléggé fekete.
Viszont most olvastam Almarek véleményében, hogy ő fejjel lefelé tárolja, így intenzívebb a színe. Ez nagyon jó ötlet, mostantól én is így tartom. Nem tudom, látni fogod-e amit írtam, de köszönöm a tippet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

béengé

2014. június 15.

Meglepve olvasom,hogy sokan nem szeretik ezt a terméket. Én egyenesen imádom! Mikor megvettem,akkor párszor használtam,de valamiért félretettem(talán mert sosem tudtam tusvonalat húzni)de kb.fél éve minden nap használom szinte és nagyon szeretem. Nagyon könnyű vele tusvonalat húzni,nekem elég fekete,és már nagyon régóta meg van,de szerencsére még nem száradt be. Már megrendeltem az utódját,szintén oriflame,csak a the one szemhéjfilc,de remélem az is lesz ugyanilyen jó. Szerintem könnyű vele tusvonalat húzni,szép fekete,de mégsem természetellenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Yza

2014. február 3.

Legszívesebben 1 csillagot sem adnék neki. Volt már jó pár filces tusom, de ez az eddigi legrosszabb. Átmegyek kb 3-szor, mire sikerül felvinnem. Kell vagy 10 perc mire megszárad, de hiába várok annyit, akkor is feltapad, elkenődik fél óra elteltével. A színe nem rossz, de a tartóssága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

almarek

2013. december 17.

Egyszerűen használható, szép vonal húzható vele könnyedén. A filc hegye több használat után is megtartja a formáját, nem esik szét. Én fejjel lefelé tárolom, így mindig szép, intenzív színt ad. Nekem a barna és a fekete van meg, mindkettővel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

sendykee

2013. december 10.

Semmit sem ér sajnos... Nagy reményekkel vettem meg, de kb a 3. használat után annyira feldühített, hogy kuka.... Nem fog, ha mégis a szín inkább halványszürke,mint szép fekete... A kivitelezés praktikus ezért kap 1 csillagot, de csak ennyi. Pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.