Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2012. november 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Lábápoló krém.

VictoryFord

2015. november 4.

Az összes oriflame lábápolóval együtt is csillagos 5-ös! Nagyon szeretem! Tökéletesen hidratál,kevés is elég belőle,nincs ragacsos utóérzet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

trisztan

2014. június 25.

Az Oriflame lábkrémekben még nem nagyon csalódtam. Ezt a krémet is nagyon eltalálták. Az illata nem túl erős, jó krémes az állaga, nem ragacsos, könnyen beszívódik és rendkívül jól hidratálja a bőrt. Én nem csak télen használom, nyáron is nagyon jó éjszakai lábkrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 25.

csurienci

2013. augusztus 7.

Nagyon szeretem az illata nagyon kellemes es tartos.Nagyon hamar beszivodik es masnap reggelre pihe-puha a labam.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Krisztikee

2013. július 27.

Jó, meg vagyok vele elégedve. Már majdnem vetekszik a nyári kiadásával (Azt mondjuk felülmúlni nem egyszerű, majdhogynem lehetetlen) Ilyenkor nyáron ezek nélkül a krémek nélkül élni sem tudnék :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Móni-ka

2013. május 26.

Ajándékba kaptam, ritkán, ha eszembe jut használom. Nagyon jól hidratálja, puhává teszi a láb bőrét. Télre jó, vagyis, ha zoknit visel az ember, mert anélkül ragacsos érzet marad utána. Kellemes citrusos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

CocoSunrise

2013. március 14.

Mindenki elégedett vele a családban, egyetlen mínusz, hogy az illatát nem nagyon érzem. Ami mondjuk nekem nem gond de pl. anyukám úgy jobban szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Ewyca

2013. március 5.

Nagyon rég a kedvenc lábápolóm,nem cserélném le semmi másra:)Anyát is ezzel szoktam kezelni,mikor már elég rossz állapotban van a lába:nekünk csodaszer,az illata tökéletes,és a hatása is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

somodiedo

2012. november 27.

Már pár napja használom ezt a krémet éjszakára, 1-2 alkalmat kivéve, amikor elfelejtem :-) Eddig elégedett vagyok vele, kellemes visszafogott illata van, és nekem úgy tűnik, hogy puhább a lábam tőle. Így pár nap után kap 4 csillagot, aztán majd meglátjuk a hosszabb távú hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Blame

2012. november 25.

Igazi téli krém. Jól hidratál és kellemes visszafogott illata van. Viszont már-már annyira visszafogott, hogy néha alig érzem. De ez legyen a legkevesebb, mivel ezt leszámítva jól végzi a dolgát. Úgyhogy megérdemli a max. pontot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.