Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

A lábápoló krém puhábbá teszi, intenzíven hidratálja és táplálja az érdes bőrfelületet. A fahéjból nyert olaj, az allantoin és a glicerin kellemes meleget nyújt a lábnak a hideg őszi napokon.

Kiszerelés: 75  ml

Babooca

2013. október 27.

Nos, kezdjük ott, hogy szimpla fahéjolajjal, egy jó zsíros (nem paraffinolaj tartalmú) krémmel előbbre jutunk, mint ezzel a kenceficével. Az elsődleges bajom, hogy nem melegít. Ezt még megbocsátom. Azonban azt már nehezebb, hogy az illata inkább szaunaolaj és indiai füstölőillat, mint fahéj és a képen szereplő csillagánizs. Régen volt az Oriflame-nek vagy az Avonnak egy olyan lábkréme, amit ha felkentünk melegített. Akkori iskolatársam édesanyja mindig ezzel várt náluk, ha átmentem hozzájuk tanulni, és a fagyos kis lábikóinkat bekentük csak és melengette hosszú órákon át, amíg Ő össze nem darabolta a fát és rá nem tette a tűzre. Azt azóta is visszasírom, mert én hajlamos vagyok a jéghideg lábakra, még zokniban is, de sajnos utálok zoknival aludni. A krémről annyit, hogy csak akkor "hidratál", hogyha naponta kenjük, de én nekem erre nincs ingerenciám. Sajnos nem szívja be, hanem csúszós réteget hagy. A sarokbalzsam és a valódi méhviasz bár büdösebb, de nekem azok sokkal hatásosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

treszi92

2013. március 1.

Hatása meg van , jól puhitja a bőrt, hidratlál sokáig ,viszont kicsit lehetne sürübb az állaga.
Sajnos nem hasznaltam sokáig , mert a párom utálja a fahéj illatát, igy inkább oda adtam anyukámnak, neki elfogyott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.