Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Dezodoráló és antibakteriális lábhintőpor bergamottolajjal és lime-kivonattal, a tiszta és friss lábakért.

lassugepard

2017. május 18.

Nagy kedvencem ez a termék. Bár az izzadást nem akadályozza meg teljesen, a szagokat igen, és szerintem ez a lényeg. Plusz megelőzi a lábgomba kialakulását, ami a leggondosabb lábápolás ellenére is felbukkanhat, pl. ha az ember sokat hord harisnyát. Amióta ezt használom, egyáltalán nem volt ilyen gondom, sőt mintha kevésbé alakulna ki bőrkeményedés is a talpamon. Egyik doboznak tényleg nem volt jó a csomagolása, de a többi rendesen záródott. Ha túl sokat használunk belőle, tényleg fehér lesz tőle minden, de ha nem visszük túlzásba, nincs ilyen gond. Szerintem akciósan nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

ALettah

2016. május 22.

Egy másik totál felesleges Oriflame termék: a hideg ráz a tapintásától, mindent összekenek vele, nem záródik rendesen a doboz, fehér marad tőle a zokni, és abszolút semmi hatását nem éreztem. Kuka, könnyű szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

GNóri

2015. július 29.

A páromnak és nekem is elég izzadós a talpunk sajnos. Ez a lábhintőpor egyikünknek sem vált be, nem dezodorált, sőt inkább mintha felerősítette volna az izzadást..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

musume

2012. augusztus 28.

Nyár kivételével minden évszakban, zárt cipőben, és éjszakára is használom. Én szeretem az illatát is. Az ígéretét nálam sajnos nem tartja be, de nekem eddig semmilyen izzadásgátló sem használt, de kitartó vagyok, és tovább használom, hátha csak idő kérdése a hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

sbarbara93

2012. május 21.

Nekem bevált, az illata nem tetszik,de valóban: amit ígér azt betartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Nekem bevált, az illata nem tetszik,de valóban: amit ígér azt betartja.

Jucccc

2011. szeptember 5.

Egész jó az illata, és nálam tartósan meg is marad. A lábam nem lesz fehér tőle, bár minden más igen, de könnyen le lehet porolni. Azt adja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!