Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

A lábradír eltávolítja az elhalt hámsejteket és puhábbá teszi az érdes felületeket. Puhító és tonizáló hatású zsályát, valamint tápláló, hidratáló édesmandula-olajat tartalmaz.

GNóri

2015. július 29.

Nagyon jó radír, elég brutálisak benne a radírozó szemcsék, amik tökéletesek az én száraz, rinocérosz-talpaimhoz. Szépen leviszi az elhalt bőrt, pihe puha, selymes utána a lábim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Ella

2014. szeptember 8.

A legjobb lábradír! Kellően durvák a szemcsék, hatékonyan radírozza a kemény, érdes sarkat, még habzik is. Utána hetekig reszelni sem kell nagyon. Végre valamiben pozitívat csalódtam. :) Csak ajánlani tudom, pláne ha akciós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

blanche-neige

2014. augusztus 20.

Azért vettem, mert egy napos szandálban mászkálás után a tusfürdő semmit nem ér a talpamon. Rányomtam egy mogyorónyit a habkőre, úgy dörzsöltem és tök jól leszedett minden koszt. Szépen habzik is, úgy hogy nekem perfect.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

bambusz09

2013. november 10.

Az eddigi legjobb lábradír, amitt eddig használtam. Kíméletesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm. Kellemes, frissítő az illata is, és az érzés is a használata után. Szinte minden nap használom, annyira szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.