Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yellow Paca, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

galagonyanya

2017. július 31.

Én kézkrémnek használom éjszakára (jól bevált módszer - általában...) - ki nem állhatom benne, hogy akkora nyílása van, mint egy hangya segglyuka, és levendulát sem sokat látott, azért valljuk be őszintén. Képez egy réteget a bőrön, amely elvileg véd és táplál - ezt reggel szoktam tapasztalni, akkor még megvan. Összességében nem olyan rossz, újravenni viszont akciósan sem fogom, ez biztos, annyira azért nem lettünk jóba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Enne

2017. február 18.

Furcsa együtt a citrom és a levendula. Nem gondoltam volna, de az.... Maga a krém nehezen jön ki a tubusból, nagyon kicsi nyílása van. Felkenve kellemesnek mondható, bár hamar "leolvad" és nagy hidratáltság érzést sem nyújt. Erős 3-as, mert még mindig nehéz jó lábra való krémet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Zsú17

2014. június 4.

Elsőre egyáltalán nem tetszett az illata de mivel épp nem volt lábkrémem ez pedig kéznél volt gondoltam üsse kő, elhasználom. Kb egy hete kezdtem ls mostmár beleszerettem az illatába. Nagyon nyárias, frissÍtő. Szerintem jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Yellow Paca

2014. május 31.

Nagyon frissítő illata és jó állaga van.
A lábam bizonyos részei hamar felszívják, sőt van ahol kétszer is kell krémezni, de máshol pedig egy krémezés bőven elég, úgyhogy sajnos nem tudok nyilatkozni, hogy könnyen vagy nehezen szívódik fel, mindenesetre én elégedett vagyok vele!
Kézkrémnek is jó, és akciósan megéri beszerezni, szerintem.
Nem egy csodaszer, de szépen teljesít.
Kap egy erős négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Nagyon frissítő illata és jó állaga van.
Kézkrémnek is jó, és akciósan megéri beszerezni, szerintem.
Nem egy csodaszer, de szépen teljesít.
Kap egy erős négyest :)

Hidratálók: Urea, Glycerin