Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Felicity Eau de Toilette a csábítás eszenciája. Először a fűszeres fahéj, a barack, a zamatos citrom és a szilva aromája bontakozik ki, majd átadja helyét a szívjegy jázmin-, frézia- és narancsvirág-illatának. Az eszencia páratlanul nőies hatását az érzéki vanília, a pézsma és a szexi szantálfa tovább fokozza.

Albertina

2017. december 23.

Imádom. :) Nem tudom lehet-e még kapni, az egyik kedvencem az Oriflame-től ez az illat. Sajnos nem tartós, ezért csak 3*, mert annyira nem olcsó, hogy ez ne legyen nagy hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Bubucim

2017. május 14.

Hamar meguntam, olyan egynek elmegy kategória. Nem az én illatvilágom ez a keleties. Ami felbosszantott, hogy a parfümöt nem tudtam teljesen elhasználni, mert a kis fújócső nem ért le a végéig. Lehet, csak az én példányom volt ilyen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Clandestine

2016. december 1.

Én is használtam jó pár évvel ezelőtt. Először nagyon tetszett, különösen a fahéj miatt, de hamar meguntam. Még mindig ott lapul a szekrényemben. Lehet, hogy most újra előveszem. Jól jön a hidegben egy kis melengető illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

a12smuk

2016. szeptember 7.

Nagyon tetszik,hogy narancssárga és hogy fél óráig sem érezni.Szívesen méltatnám tovább is,de sajnos több jósága nálam már nem tudott kibontakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Csirke87

2016. június 7.

2. Kedvencem 😊 Megvagyok elégedve az illattal és szerencsére rajtam tartós is. Sajnos már nem nagyon lehet rendelni 😡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

adrica

2016. január 27.

Engem elvarázsolt. Igaz nyáron vezették be, de ez egy téli-őszi illat. Melengető mind a fahéj, mind a vanília. A barack teszi kissé könnyednek. Talán még a szilvát is lehet érezni. Nekem olyan teás is kicsit, bár azt nem írja, hogy van benne. Maga az egész hangulata ragadott el. Ráadásul a tv-ben egymás után mentek ezek a török sorozatok, így teljesen elrepített oda. Maga az üvege is mint egy kis párna, hát nagyon aranyos. Cuki a kupakja is, és a nyakán a dísz is. Mint a kis Muk, csak parfümben. Maga az illat: jó kedvre, szerelemre csábít édes- fűszeres mivoltjával szinte a tilosba visz. De közben meg ártatlan mint egy kis diák, hisz nem olyan erős, tartós, intenzív. Minden jót leírtam róla, de még is van valami vele, mert még több mint a fele meg van. Viszont van egy jó hírem azok számára akik keresik. Igaz konkurens cégnél, de hát a cél szentesíti az eszközt, az Avonnál szinte ugyanezt az illatot lehet kapni Mesmerize néven. Ő egy kék üveges kis ugyanilyen csoda. Talán még több vaníliával, és a fahéjat mintha kihagyták volna. De karakterében, minimális változtatással szinte ugyanez az illat. Nem is vettem meg, amíg ez el nem fog fogyni. Kint külföldön már több mint 20 éve létezik ez a Mesmerize, valószínű, hogy elég nagy az a réteg, aki ugrik a vaníliára. Sokan a Black XS-hez vélik hasonlítani. Talán csak a szantálfától kicsit füstösebb, de nem olyan. Szóval van élet a Felicity után :) én szeretem, de ahogy otthon sem tudok minden nap madártejet enni, így őt sem tudom minden nap használni, bár szeretem mindkettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

ami2015

2015. május 25.

Régebben használtam és akkor nagyon szerettem. Rajtam tartós volt, este is érződött, aztán a második üveget már elajándékoztam, meguntam, de jár az 5 csillag, jó parfüm ez az oriflame-től.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

ladri

2015. május 25.

Ősszel és télen imádom. Fűszeres, tartós, és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Ősszel és télen imádom. Fűszeres, tartós, és nagyon finom illata van.

anikaa96

2015. április 18.

Tetszik az illata, szerintem olyan ázsiai illatnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Tetszik az illata, szerintem olyan ázsiai illatnak mondható.

cirmicica

2014. november 22.

Kellemes parfüm, de se nem különleges, se nem tartós. Használtam egyszer-kétszer, aztán elpasszoltam valakinek karácsonyra. Ha intenzívebb, tartósabb lenne az illata, szívesen megvenném magamnak.

@galagonyanya - azért Felicity a neve, mert az intenzív boldogságot jelent, ezt szerették volna kifejezni ezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.