Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

DeaFlora

2016. október 19.

AVON-ról váltottam, megérte. Az illata kellemes, irritációt nem okozott egyszer sem. Lassan fogy, jó az adagolása.
Gyakran akciós, én 700 Ft-ért vettem. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Gyakran akciós, én 700 Ft-ért vettem. Ajánlom!

ribizlizizi

2015. november 6.

Nem tudom, mi is lenne a legfontosabb az intim lemosók terén; annyi biztos, hogy ez nem a tökéletes darab, viszont így is elfogy. Az adagolása nagyon praktikus, az illata mondjuk nem tetszik, és nem is örülök neki, hogy illatosított. Állagra olyan semmilyen, a krémesebbeket jobban szeretem. Összességében teszi a dolgát, de azért jobban kedvelem a bőrbarátabbakat, főleg ha intim lemosóról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Babooca

2015. október 23.

A dezodorálós lemosón kívül egyik sem tetszik. Ez sem... De a családnak igen, így a nevükben pontozok. Eddig ez fogy a leglassabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

dandy

2015. július 2.

Kb. 20 éve használom az Oriflame intim lemosóit, csak ezeket, mert más folyamatos irritációt okoz (kivéve a lactacyd). Általában mindet szeretem, mert jól tisztít, kellemes az illata, de ezt nem fogom újra venni, nem tudom miért, talán a magnólia miatt, de nagyon irritált, sajnos ki kellett dobnom az egész dobozzal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

zdoreebaba

2014. november 18.

Az első intimlemosó, amit az Oriflameből rendeltünk édesanyámmal.
Szerintem a lehető legjobb választás volt. Jól habzik, finom az illata, gyengéd a bőrhöz, kitűnően tisztít és elnyomja a szagokat, nem irritál és megfelelő a kiszerelése. Ketten használjuk minden nap, mégis 3-4 hónapig eltart egy. Az ára is tűrhető, szerintem 500-600 forintért simán megéri. :)
Tökéletes terméknek bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Az első intimlemosó, amit az Oriflameből rendeltünk édesanyámmal.
Tökéletes terméknek bizonyult!

CocoSunrise

2014. szeptember 22.

Eddig egy Oriflame intimlemosó sem okozott irritációt vagy bármilyen problémát. Kellemes illata van, gyengéden, de hatásosan tisztít. Nem szárít. Lehetnének talán szebbek az összetevői de szerintem így is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.