Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A dezodoráló zselé Deo-komplexe frissít és megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását, akár 3 napon belül.

Szappanmentes.

Kiszerelés: 300 ml

zdoreebaba

2020. december 31.

Már kifutó termék volt, amikor sikerült megismerkednem ezzel az intim lemosóval. Sajnálom, hogy már többé nem lehet kapni. Maradandó nyomot hagyott bennem. Zselés állagának köszönhetően könnyen habzik és siklik. Kevés is elég belőle. Jól hidratál, dezodorál és frissít. Menstruáció alatt felüdülés használni. Tisztaságillata van. Higiénikus a pumpás kialakításnak köszönhetően. Eddig egy Feminelle intimlemosóban sem csalódtam. Ez a verzió mind közül a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

ReiHUN

2019. május 17.

Akciósan vettem törzsvásárlóként a kifutó termékek közül, ezért gyanítom, hogy már nem gyártják és a készlet kiürülte után nem lehet majd kapni..
800Ft volt, szerintem nagyon megérte! Sokáig kitart majd!
Kifejezetten kellemes, tiszta illata van, állagra sűrű, zselés, ami kifejezetten tetszik, mivel kis mennyiség is elég belőle. Volt már Avonos intim lemosóm is, ami nagyon híg volt, így hamar fogyott is. Praktikus az adagolása, és higiénikus (pumpás fej). Nem kell teljesen lenyomni, hogy elég jöjjön belőle. Zuhanyzáskor szoktam az arcom mosására is használni, nem okozott még problémát és szeretem az illatát. :) <3 A dezodoráló hatása is jó, de nem túlzottan tart sokáig (bár az ember ezért fürdik rendszeresen :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

800Ft volt, szerintem nagyon megérte! Sokáig kitart majd!

Babooca

2015. október 23.

Ez a legjobb az összes Feminelle közül. Ez az egy még nekem is bejövős. Tisztaságillata van és tényleg dezodorál. Ha ezentúl csak a Feminelle lemosókból választhatnék, akkor csakis ezt választanám. Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

dandy

2015. augusztus 31.

20 éve használom már a Feminelle lemosókat, 1-2 kivétellel mindegyikkel elégedett voltam, ezzel is. Kellemes, friss érzetet nyújt, nem irritál, jó illatú, jól habzik. Tudom-tudom az összetevői, mondhatni csúnya...de én már szinte az összes fellelhető márkát kipróbáltam, a Lactacyd kivételével mind a kukában végezte, mert borzasztó irritációt okozott és már nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

CocoSunrise

2014. március 11.

Igaz, hogy nem gyönyörűek az összetevői de nekem bevált. Kellemes illata van... kicsit..khm. "sikosító állaga" ami meglepett :D Frissít, tisztít és hidratál is (ez az első intimlemosó amin érzem, hogy mintha hidratálna). Nekem az Oriflame hasonló termékei sosem okoztak irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-40, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.