Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A gyengéd intimhab kifejezetten érzékeny bőrre lett kifejlesztve.

Szinte azonnal fokozza a komfortérzetet és hidratálja az intimterület bőrét.

Kiszerelés: 200 ml

bandita

2015. augusztus 30.

Nem tudom mi lelt, amikor az inci ismeretében is megrendeltem.
Első pár alkalommal nem okozott gondot. Borotvahabszerű mivolta szimpatikussá tette.
Finom, könnyed illata van, és dús habja....és kb negyedszerre használtam, amikor észrevettem, hogy csípi a területet.
A maradékot a lábamra fogom elhasználni, borotvahabként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nem tudom mi lelt, amikor az inci ismeretében is megrendeltem.
A maradékot a lábamra fogom elhasználni, borotvahabként.

mariann33

2013. november 15.

Alapvetően elégedett vagyok vele,de nem hiszem,hogy újra vásárolnám,csak kíváncsiságból,az újdonság kedvéért vettem meg.Felrázandó használat előtt,így lesz jó tömény a kinyomott hab.Szerintem sokáig elég lesz.Tényleg jó termék,utazóknak még praktikus is,hogy nincs esélye kifolyni,de valahogy a hagyományost inkább részesítem előnyben,és mivel van mihez hasonlítani,ezért a négy pont,és nem azért mert rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate