Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Egzotikus, aromás és zamatos - a luxus szappant átjárja a mandarin, a narancsvirág és a fahéj illata.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan 3 db
Ár: 300 Ft/db , Eladó: bendi13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
Julus92

2019. augusztus 10.

Inkább szappant, mint tusfürdőt használok. Az Oriflame szappanjaival sose volt gondom, sokat kipróbáltam anno. Emlékeim szerint ennek erős, de nagyon finom, karácsonyi illata volt, szívesen használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

PatriciaF

2019. január 28.

Nagyon jó az illata, karácsony előtt kaptam így az ünnepekre adott még egy extra hangulatot. :) Nem szárít, számomra inkább van ápóló és bőrvédő hatása kézmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

pilleriin

2018. december 8.

Kiszerelése, formája, illata isteni, viszont nagyon csípte sajnos a kiszáradt kezemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

magyaredina

2018. augusztus 17.

Ez a legjobb illatú szappan!
Imádom, friss, fűszeres. A formája is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ez a legjobb illatú szappan!
Imádom, friss, fűszeres. A formája is nagyon jó!

Evu28

2018. augusztus 3.

Karácsonykor vásaroltam meg nagyon jo illata van nem szarit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Karácsonykor vásaroltam meg nagyon jo illata van nem szarit

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Karácsonykor vásároltam meg, őszintén csak a formája miatt. :P Majd kipróbáltam: illata mesés és egyáltalán nem szárította a bőrömet. Annyira beleszerettem, hogy rögtön be is rendeltem belőle magamnak meg ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mona29

2018. június 4.

Akciósan vettem, ennyi pénzért jó volt. Tetszett a formája, kellemes az illata, viszonylag jó habot képezett, nem szárította a kezemet. Mondjuk a benne lévő szemcsék funkciójára nem jöttem rá: nagyok és ritkák a komolyabb radírozáshoz, így meg csak éreztem, hogy van valami a szappanban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. május 10.

Az illata csodás de a benne lévő mákszemek karcolnak, nekem felsebezte a karomat, azóta csak kézmosó szappan. Kár, mert finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 10.

tátombák

2018. április 15.

Sajnálom hogy mindenki imádja, én meg jövök negatívkodni, de nem vagyok tőle elájulva. Az illatát nem érzem különlegesnek, a formája egyáltalán nem praktikus,használat után olyan mint ha mosogatólében áztattam vilna a kezem. A radírozó szemcsék jók benne, de ennyivel ennyi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Chata83

2018. március 8.

A mennyei narancs és fahéj illata miatt emelkedik ki a többi szappan közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

A mennyei narancs és fahéj illata miatt emelkedik ki a többi szappan közül.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Színező anyag. (Piros)