Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

Bronzosítóként vagy arcpírként egyaránt alkalmazható az arcon és a szemhéjon is.

490,- Oriflame Giordani Gold Bronzosító Kőpúder
Ár: 490 , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Lukrecia

2016. március 23.

Nekem egy mozaikos kidolgozású van, a bronzosító gyöngyök mellé vásároltam ezer éve, mert laposabb a kiszerelése, és még mindig nagyon szépen lehet vele dolgozni...ha már nem gyártják és régiek a kommentek, nem is merem megnézni, mikori. Eddig bőrproblémát nem okozott, szerintem bőven túl van a szavatossági idején. Más Oriflame terméknél is tapasztaltam, hogy a lejárati idő után sem okoz irritációt, nem esik szét, nem válik porrá....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

gyik

2012. szeptember 13.

Nekem is van és nagyon szép tényleg, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Nekem is van és nagyon szép tényleg, szeretem.

nikol

2012. július 27.

Tényleg sokkal jobb mint a golyós változata.Használata is egyszerűbb.Pirosítónak és bronzosítónak is tökéletes a színei miatt. Nagyon tartós, még délután is rajta van az arcomon.Simán felveszi a versenyt a drágább 8-10 ezer forintos társaival! A csomagolása is szép tetszetős, öröm használni.Aki szereti a minőséget, de nem szeretne 8-10 ezret fizetne, annak szívből ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

Judiit

2012. július 6.

Sokkal jobb használni, mint golyós verziót. Gyönyörű szín, tartós, kicsit csillámos. Szerintem egy kötelező darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

vivuss87

2012. június 24.

nagyon szuper, én is inkább pirosítónak használom, anya is egyszerűen imádja, el is kérte tőlem, úgyhogy muszáj volt egy másikat rendelnem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Ewyca

2012. június 15.

Nekem ez már a 2.doboz ebből a kis szépségből,az elsőt kb a felénél skerült leejteni és összetört:(Nekem nem is annyira bronzosított,inkább olyan barackos pirosas árnyalatot ad,nagyon szép,szeretem:)Nem porzik nagyon,jól ki lehet szedni a kis dobozából,praktikus a tükör,erősek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.