Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   0,8 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Limitált kiadás

Csapott applikátorú szemhéjtus a szemkontúr formázására és hangsúlyozására. Tartós hatást, intenzív színt nyújt, már egyetlen vonással. LashVital komplexe erősíti és kondicionálja a pillákat.

Kék és barna színben elérhető.

3tara2

2017. március 24.

Ezt a tust nagyon jó minőséggel indította az Oriflame. Elvoltam ájulva, hipp - hopp kihúztam vele a szemem, szipiszupi minden! Nem érdekelt, hogy két hónap alatt kifogyott, hiszen életem tusát tartottam ujjacskáim között.
Gyorsan megvettem a másodikat. Nos, a második már kettő hét után nem fogott úgy, mint az elődje s nem fogott sehogysem egy hónap után.
Megvettem a harmadikat csekély lelkesedéssel, aztán egy hirtelen hisztérikus rohamomban pár nap múlva kecsesen bedobtam a kukába.
A tus szánalmasan elromlott, nem fog, maszatol és elég gáz! Nem száradt.....hiába próbáltam én egykori kedvencemből kipréselni a maximumot.
Tudom, kekec vagyok, válogatós.....nos hatalmas csalódás ismét.
Fogalmam sincs, hogy egy jó terméket miért kell ennyire elszúrni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 24.

Tudom, kekec vagyok, válogatós.....nos hatalmas csalódás ismét.
Fogalmam sincs, hogy egy jó terméket miért kell ennyire elszúrni.

Cu2tka-baba

2015. szeptember 29.

Én egyszer használtam, de nem volt az igazi. valahogy túl vastag a hegye és nem is volt egyenletes a szín. Lassan száradt és maszatolódott. Talomban van jelenleg nálam, de azóta sem használtam:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

ladri

2015. május 25.

Nagyon jól használható, de nekem 2 hónap alatt kifogy, pedig csak a felső szemhéjamon egyetlen vonal erejéig használom és nem is minden nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

k.ingrid90

2015. április 18.

Elég sok tust próbáltam már és ez vált be a legjobban. Szép fekete színe van, könnyen használható és szerintem nincs olyan ember aki ne tudna vele meghúzni egy tusvonalat. Ami nekem még plusz pont, hogy fényes marad a színe és egyáltalán nem maszatolódik el.

Jöjjön egy kis hozzászólás frissítés. 3 hónap után használhatatlan lett. Rázhatom csinálhatok vele akármit szinte csak víz jön belelő....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

molnar.dia

2015. április 5.

Az első tus amit tudok szépen használni (nem vagyok egy sminkmester :D) és a zsíros összeérő szemhéjamon (amiről minden 10 perc alatt eltűnik és felkenődik) tökéletesen megmarad reggeltől estig, még buliban is. Nekem csodatermék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

tittus

2015. február 13.

Használhatatlan, nulla pontos termék. Pedig egyébként én szeretem a Giordani Gold termékeket, de ez most tényleg egy mellélövés. Sokáig nézegettem, és végül a ferde fejű applikátora miatt megvettem (a régi kedvenc Essence tusomnak is ilyen volt az applikátora, csak az mártogatós volt). Hát nem kellett volna ennyi pénzt szánnom rá, mert akciósan is elég drága, de hogy körülbelül három alkalom után beszáradjon, ahhoz meg pláne! A lényeget ezzel el is mondtam, amúgy a csomagolás igényes, a festék szép fekete és viszonylag tartós. Kár, hogy nem lehet kinyerni a hegyéből :( (rendesen zárom, és fejjel lefelé tartom persze).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Encssy

2015. február 7.

Nagyon szeretem, szép erős fekete színe van, nem folyik bele a szemzugomba felkenéskor. Nagyon tartós is, aludtam benne és reggelre az egész fent volt. Mondjuk én vékony vonalat nem tudok vele húzni, de lehet itt bennem van a hiba. Erősen zár a kupakja, egyszer nem nyomtam rá rendesen és a hegye be is száradt, én kisollóval levágtam és ugyanúgy működik.

Update: Még egy hónapot se használtam és beszáradt a szivacsa, így használhatatlan :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

CocoSunrise

2014. augusztus 12.

UPDATE 2 - Levágtam a végét nagyon óvatosan, hogy a forma ugyanolyan maradjon. Így megint használható lett, csak épp ocsmány vonalat lehetett vele húzni. 3 hétre rá megint beszáradt, pedig megint ügyeltem rá, hogy jól visszazárjam a kupakot. Többet nem fogom vagdosni, de majd meglátjuk mekkorákat szaltózik a kukába repülés közben. Pénzkidobás + szenvedés + irritáció.... így jellemezném ezt a terméket.

UPDATE Hát igen minden csoda 3 napig tart. Ebben az esetben kb egy hónapig. Heti 3x használtam (az összesen 12 használat - nevetséges), mindig nagyon figyeltem, hogy jól rátegyem a kupakot és mégis beszáradt, alig fog már. Amikor láttam, hogy kezd beszáradni elkezdtem fejjel lefelé tárolni és semmit sem segített rajta. Ha valakinek van ötlete, hogy lehetne újraáleszteni, örülnék egy tippnek. Levonok 2 csillagot, marad 2.

Teljesen elégedett vagyok vele egyenlőre. Mindig féltem szemtust rendelni katalógusból, annyi negatív tapasztalatról hallottam már, de nem fogtam mellé szerintem. Én inkább gél és ecset használó vagyok, de elég gyakran utazgatok 1-2 napra és körülményes cipelgetni a tégelyt úgyhogy ideje volt beruháznom egy ilyen filcesre. Kellően pigmentált, nem folyik le, de este könnyen leszedhető sminkleszedővel vagy vízzel. Nem vízálló de elég tartós. Az ára is korrekt ha épp leárazáson van. Ha nem szárad be gyorsan akkor marad a 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Orsyna

2014. június 11.

Tegnap jött meg.Tényleg fekete csak a csuklómon próbáltam eddig és nem maszatolódott el egész nap.:)Majd ma kipróbálom a szememen is.A csomagolása is igényes szép.eddig 5-ös.
A szememen is kipróbáltam,jó tényleg jobb hogy merev a vége így könnyebb kifesteni. nem vízálló de azért jól bírja.remélem sokáig jó lesz.

update: Sajnos mégsem tökéletes ,levonok egy csillagot mert ennél mélyebb fekete színt szeretnék és vízállót ami sokáig tart..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

yasmine1122

2014. április 30.

Végre egy tus, ami tudja azokat a dolgokat, amiket elvárnék egy tustól! Tartós, nem kenődik fel a szemhéjamra egy óra múlva, én, mint béna tus használó is tökéletes vonalat tudok vele húzni, szép fekete színe van, nem halvány! Szóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.