Oriflame

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreka, az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az arcbőr ragyogását fokozó gyöngyök kielemelik az arc karakterét és fokozzák a szépségét.

• zöld gyönygyök: csökkenti a bőrpírt és kiegyenlíti a bőt tónusát
  • lila gyöngyök: fokozza a bőr ragyogását
  • rózsaszín gyöngyök: élénkebbé frissebbé teszi az arctónust
  • fehét gyögyök: kiemel és fényt ad
  • sárga gyöngyök: tökéletesít és élénkít

Kiszerelés: 25 g

Rebarbara27

2015. május 22.

Ez egy szuper különleges highlighter, világosító gyöngy. Nem pirosító és nem púder :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

kicsigesztenye24

2015. május 22.

A kép csalóka nincs ennyire sok gyöngy a dobozban, persze valószínű így is előbb járna le a termék szavatossága, minthogy elfogyjon, akár napi használat mellett is, mert az ilyesmi nem fogy olyan mértékben a használattól, de akkor is... Ténylegesen egyszer próbáltam ki, az illata szuper, csak rajtam valahogy nem érvényesül a színe, mert alapból nagyon pirospozsgás az arcom, pedig nagyon tetszett ez a tükrös doboz és praktikusnak gondoltam. Jár neki az 5 csillag, mert ha nem lennék alapból ilyen pirospozsgás akkor szuper cucc lenne, nem a termék hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Asztrid

2014. július 1.

Nos, az Oriflame leírása tényleg félrevezető, mert ahogy már többen is említették előttem, ez bizony egy sima highliter, se nem több, se nem kevesebb. De annak tökéletes. Mivel én annak vettem meg ami, és még az illata is szuper, ezért ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

fruzsinap

2014. március 13.

Pirosításra,púderezésre alkalmatlan,de nagyon szép fényt ad az arcomnak.És az illata nagyon tetszik.A doboza is egész jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

Natalka

2014. február 16.

Én nem tudom ki mit várt el ettől a terméktől, a katalógusban valóban kissé megtévesztő volt a leírás, sőt itt is a tájékoztató. Ez kérem szépen egy sima, egyszerű highlighter. Az égvilágon semmi mást nem tud, és semmi másra nem is alkalmas. Nem púder, és nem is pirosító, semmi színe nincs. Ha mindezen túltesszük magunkat, és megnézzük a csomagolást, ott már nem pirosító szerepel, hanem az "illuminating pearls" kifejezés, ebből már lehet sejteni, h színre itt ne is számítsunk. Persze hatalmas fekete pont az Oriflame-nek a félrevezető reklámért!
Maga a termék szerintem nagyszerűen ellátja a feladatát, vagyis a kiemelést. Úgy használom, mint egy teljesen normális highlightert, vagyis belenyúlkálok az ecsettel, és felsimítom az arcom legkiemelkedőbb részeire. Gyönyörű csillogó hatású! Azt kell még megemlítenem, h ha a Catrice Prime and Fine púdere enyhén fényes, akkor ez inkább csillogó, de nem olyan bazári majom stílusban! Kicsit hangsúlyosabb, mint a Catrice highlightere. Ha arra ötöst adtam, akkor ez is bőven megérdemli, főleg, mert a csomagolása egy megvalósult álom :) és mert egy igen kedves KM-es eladónak hála, párszáz forintért jutottam hozzá, de kétszer ennyit is megér, mert amire hivatott, azt tökéletesen teljesíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

TattyCherry

2013. november 8.

Először a szép csomagolása fogott meg, és mivel oriflamezek így olcsóbban hozzá jutottam.
Sajnos rossz helyen tároltam és széttört a teteje. Haragszom is magamra ,mert tényleg nagyon szép. Ennyit a külsőről.
Szerintem nagyon jó illata is van. A sminkelés végén használom átmegyek egy púder ecsettel az arcomon.
Nekem tetszik. Mivel nem szoktam erősen sminkelni. A tudat viszont kell,hogy azért valami van rajtam. Azért használom,hogy a por alap miatt fixálja kicsit a bb krémet és érezzem a jó illatát.
Semmi extra dolgot nem tudok mondani. Egyszerűen jó illata van és szép a csomagolása.
Azt ,hogy ragyogna az arcom vagy csinálna bármit is azt nem vettem észre. Eredeti áron biztos nem venném meg ,de így nem bántam meg. Maximum azt,hogy nem figyeltem oda és széttörtem tetejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Tinuskaaa

2013. április 2.

rágós illat, gyönyörű csomagolás, szép színek, igényes kivitelezés! akkor mi hiányzik? a hatás... egy idő után, mikor már bejáratódik ad egy kis fényességet! de ennyi...semmi extra... nem venném újra ...:/ nagy csalódás volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

bokros

2013. március 19.

A csomagolás és a színes gyöngyök kinézete egyszerűen fantasztikus hatást keltenek. Azonban én még nem sok hasznát látom ennek a terméknek. Az arccsontomra vittem fel, egy picit csillogóbbá, fényesebbé tette az arcom ezen részét. Az összhatás nekem tetszett. Szerintem azonban egész arca nem sokat ér és nincs is értelme használni. Nyáron, amikor lebarnul az arcom, remélem több hasznát fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

gyik

2013. március 11.

Az illata kellemes, és szép a csomagolása, de ennyi. Egész arcon nem használható mert kicsit fényes. Pirosításhoz, kontúrhoz nem használható, mert szinte nincs is színe, kivéve a zöld szín maradt meg foltokban az arcomon, pedig egy igen jó ecsettel próbáltam felvinni, de az meg kinek hiányzik az arcára ugyebár? Highlighternek pedig nem elég fényes. Egyszóval semmire sem jó, használhatatlan pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Habchók

2013. március 9.

Minőségi termék, bár amennyi jó oldala van, annyi a rossz is. Ezért kap közepes értékelést.
Amik a jók: könnyen használható más termékekkel együtt is, nagyon kellemes az illata (ez különösen az olyanoknak jó mint én, mert én illatmániás vagyok), szép és természetes ragyogást ad az arcnak.
Ami viszont nem tetszik: a gyöngyök mennyisége és színösszetétele - ezen még dolgozhatna kicsit az Oriflame mert szerintem ahhoz képes amennyibe kerül, kevés a gyöngy benne plusz a tartójában alig fér el, ez pedig nagyon nehézkessé teszi a használatát. Ha már használat, na ez is okozott némi fejtörést, mert az a szivacs amit adtak hozzá inkább arra szolgál hogy ne a kis tükröt koszolják össze a gyöngyök, mindenképpen púderecset használatát javaslom a felvitelhez, ez pedig azért is nehézkes mivel a tartó nem megfelelő mérete és gyöngyök nem megfelelő száma miatt a gyöngyök ugrabugrálnak és ez időigényessé teszi a műveletet - rohanós napokra ne használjátok :); az a színeredmény amit a termék produkál lehetne sokkal jobb is és meg kell vallani, ha nem jó arányban viszed fel akkor patinát hagy.

Összességében ez nekem egy 3-as osztályzat. Nem tudom hogy újrarendelném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Összességében ez nekem egy 3-as osztályzat. Nem tudom hogy újrarendelném-e.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.