Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy pazar, fehér virágokból - jázmin, tubarózsa - összeállított virágcsokor, amely az érzéki, meleg, ciprusos szívjegy és a száraz alapjegy harmóniájával biztosítja az illat tökéletességét.

Ár: 3500 , Eladó: toxicdoll
Állapot: 1 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest 3./13.ker., fizetés: Postázom is akár előre utalás után +pk. ellenében
adrica

2017. április 18.

Ó Marcsi66, ha tudtam volna melyik kukába dobod, közvetlen mellé álltam volna, hogy egyenesen a kezembe szálljon! Viccet félre téve, ez egy nehéz illat. Nehéz őt szeretni, de nem lehetetlen. A mennyiséget és az alkalmat, illetve az időjárást kell eltalálni. Hideg időért kiált, szigorúan 1-2 fújás, és nem mindegy hova, milyen ruhában vagyok. Bár, azért simán hétköznapra is el tudnám képzelni, de csak kis mennyiségben és hűvös tavasszal, de inkább ősszel, télen. Elég retrós illatnak hat, amikor még az Impulsok időszaka volt, mintha ez annak az egyik változata lenne, lehetne. Én is sokáig mellőztem, és bevallom, hogy félve próbálgatom, ritkán használom. Pedig nem rossz ez, sőt. De hangulat kell hozzá, az biztos. Most próbálgattam a Burberry Londont is a hétvégén, ami meglepő módon a páromat teljesen lenyűgözte, és engem pedig erre az illatra emlékeztetett. Ma ezt használtam ennek hatására. Az egyik kolléganőm fel is ismerte, kérdem, hogy nem sok? Nem gáz? Nem, ő ezt nagyon is szereti, és mosolygott. Pedig nem idős, velem egy korú, negyven +- 1 év. Szerintem maradandót alkotott az Oriflame, mert egy önálló, egyedi illat lett az eredmény, ami nem felejthető. Lehet őt szeretni, vagy épp nem, de hogy bevésődik az biztos. Az Opiumhoz tudnám kategóriában sorolni, valaki a mennyben érzi magát tőle, valaki meg egyenesen rosszul van. De hogy el kell ismerni, az biztos, mert egy egyéniséget tudtak létrehozni. Személy szerint nekem most pont tetszik. Élvezem az időutazást vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

x

2016. november 13.

2013. ápr. 28: Édesanyámnak is kedvence, és én is szoktam használni. Annyira jellegzetes, szemtelen és szikrázó illat. Évekig kerültem, mintha félnék, hogy a különlegessége miatt felismerik rajtam, de aztán megjött az eszem, és újra használni kezdtem... illetve folytattam. Nagyon ritka, hogy Anyukámnak tetsszen egy illat, ezért is nagyra becsülöm ezt.

2016 nov. 13: Most felkentem a testápolóját, amit nemsokára fel is töltök, mert még nem szerepel itt, és az segített jobban megérezni ennek a virágos illatnak a szépségét. Eddig is szerettem, bár ennél megértem, miért írják annyian, hogy tömény, de én odavagyok a töményért. Ezek a virágok csak úgy szikráznak, nagyon gazdag illat. Én nem is ismerek hozzá hasonlót, sokkal egyedibb, mint a legtöbb divatos illat. A virágokat már végre kiérzem, a pacsulit még mindig nem. Már vagy 15 éve ismerem, és még mindig nem jutottam el oda, hogy elemezni tudjam. Mindenesetre rajtam működik. Hm, ez 1976-os? :O Ez komoly!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

egyboszorka

2016. november 5.

1976- os illat, a parfümőrök Nathalie Feisthauer és Bernard Ellena. Klasszikus fehérvirágos- pacsulis illat, azóta Dunarekesztő mennyiségben csordogáltak a hasonló jellegű illatok katalógus, drogériás, stb vonalon. Minden bizonnyal fogyogat, 40 éve stabil zászlóshajója az Oriflame- nek, egész kis kollekció épült köréje a sminktermékektől a testápolási vonalig. Érthető módon, mivel itt azért még talán nem csókolgatta a múzsa homlokon havi rendszerességgel és kissé kényszeredetten a céget, erőteljes instant kínlódásra ítélvén a parfümőröket...
A maga kategóriájában jó illatnak tartom, pacsulis alapon rajtam a narancsvirág és a tubarózsa érezhető erőteljesebben, a liliom is előbukkan, a narancs pedig végig húzza a hölgyeknek a talpalávalót. Katalógus szinten kifejezetten jó illat, egységes, nőies, picit nekem lefojtottnak hat, vagy inkább olyan, mintha a virágmezőt ellepte volna a köd, azaz a pacsuli valóban sok egy hangyányit, ennek ellenére nem ütöm- vágom, mert nem érdemli meg, a durvább kritikákat későbbre tartogatom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

Yucchan

2016. január 14.

Ajándékba kaptam a mintát, de még az idősebb kolléganőim szerint is régies, tömény pacsuli (szerintük egy az egyben Krasznaja Moszkva). Ráadásul allergiás reakciót okozott a bőrömön, szóval ez mindenhogyan csak 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

astarta

2016. január 5.

A White változatot imádom. Ezt csak megszagoltam, valami borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

A White változatot imádom. Ezt csak megszagoltam, valami borzalom.

Marcsi66

2015. november 23.

Nekem ez a legrosszabb parfüm,amit szagoltam valaha.Brutál erős,ordibálós,idegeimet cincálja,nem tolerálható.8-10 évvel ezelőtt kaptam belőle,kedves ismerős tanácsadó......ezt hozta,ajánlotta.,hogy ez Isteni finom,,...Nem szeretem a pazarlást,de ezt muszáj volt kidobnom,.senkinek nem mertem továbbadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

Wildcat75

2015. május 19.

Amikor először találkoztam ezzel a parfümmel, olyan érzésem volt, mintha Giorgio Bevely Hills rém gyengén sikerült utánzata lenne...Miért nem tud az Oriflame előrukkolni valami saját kreációval?! Az összes parfümjük valamelyik nagyágyú utánzata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 19.

babia

2015. március 6.

Drágának tartottam, mégis meggyőzött az illatminta.
Hatalmas csalódás volt, amikor megérkezett. Először azt hittem, talán az én öröm pH-ja nem jó hozzá, de többen is próbálták, mindenki bűzlött utána. :D
Szépen mutat a polcon, hetente egyszer letörlöm róla a port, de enné olcsóbb porfogót is vehettem volna... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Drágának tartottam, mégis meggyőzött az illatminta.

szatmari.mariann

2014. december 27.

Nagyon budos....evekig pakoltam ide- oda..vegul elajandekoztsm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Nagyon budos....evekig pakoltam ide- oda..vegul elajandekoztsm

szamira

2014. augusztus 8.

Szerintem ez nagyon budos. Puderes, eros, eroszakos illat, kisse nyanyas. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Lyral, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.