Oriflame

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bergamott, egyedi narancsvirág, toszkán fa

Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: Kumiko721
Állapot: 60%a hiányzik kb, Helyszín: Bősárkány, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 6000 , Eladó: alongo0716
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Eowynie

2020. január 9.

Gyönyörű külső, kevésbé meggyőző belső. Árát drágállom ahhoz képest, hogy nem igazán tartós. Az illat kellemes, de nem egy nyári parfüm szerintem, ahhoz túlságosan tömény, nehézkes illat. Többször én nemhiszem hogy megfogom venni, de nem bánom hogy kipróbálhattam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Jasminum

2019. november 13.

Klasszikus jázminos-bergamottos nyári narancsvirág illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Klasszikus jázminos-bergamottos nyári narancsvirág illat.

Blue3

2019. október 4.

Az egyik kedvenc illatom. Különleges alkalmakon és hétköznapokon is használom, főleg ősszel és télen, melegben valahogy túl erős nekem. A ára elég magas, de sokszor el lehet csípni akciósan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

NovErke

2019. május 29.

Nagyon minőségi, erről már az üvege is árulkodik, de maga a parfüm is az. Nagyon erős, tartós. Viszont nem az én világom, de szerintem nem is az én korosztályomnak találták ki, hanem a nálam érettebb hölgyeknek. Nem egy hétköznapi viselet, szerintem inkább különleges alkalmakra vagy pl színházba menni, ilyesmire való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jucyencore

2019. március 28.

Nagyon finom illat, túl finom :-)... pár évet még várnom kell vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Nagyon finom illat, túl finom :-)... pár évet még várnom kell vele

Muffy

2019. március 22.

Kedvenc parfüm jelenleg. :) Sem túl édes, sem túl fűszeres, tökéletes egyensúly a kettő között. Egész nap érzem magamon, 5-6 fújással. Külön imádom az üveg kinézetét. Talán picit drága, de ez az egyedüli hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

dorika7619

2019. március 14.

Először nagyon tetszett, úgy gondoltam negyvenen túl kellene már egy kicsit komolyabb illat. Tetszik-tetszik, de nem lett kedvenc, a tartóssága jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Lifeforce

2018. december 28.

Nagyon kellemes illat, a tartóssága 4-5 óra.
Viszont ennyi pénzért kicsit különlegesebbet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

Nagyon kellemes illat, a tartóssága 4-5 óra.
Viszont ennyi pénzért kicsit különlegesebbet vártam.

melindadd

2018. december 4.

Egy csodálatos üvegbe zárt narancsvirág illat. Pozitívum véleményem szerint: csodás megjelenés az aranyozott szép üvegcsében, feltűnő illat. Hátrányok: normál árhoz képest drágának találom, akciósan 4,5 e ft-ért megérte;tartóssága nem a legjobb,pedig parfüm nem is toilette. Minden összegezve egy kellemes kis illat ez a kis essenza,bár hajaz picit az avon tomorrow parfümre,3-4 csillag között áll nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Sziszikee58

2018. december 3.

Számomra ez a tökéletes parfüm (jelenleg😄)! Nagyon jó illata van! 😍 Alig jutottam hozzá akciósan, most 4500 Ft-ért sikerült beszereznem. Akció nélkül viszont picit drága. De tényleg nagyon jó parfüm, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.