Oriflame

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bergamott, egyedi narancsvirág, toszkán fa

Ár: 6000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata
Ár: 8000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Piedra

2022. február 7.

Szép, igényes az üvegcse, az illatot nagyon szeretem, bár talán kicsit élénkebb illat, mint amilyeneket korábban használtam. És valóban tartós, sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Anaszti97

2021. szeptember 27.

Édes-Fűszeres illat. Akciós áron érdemes beszerezni belőle. Nagyon tartós parfüm, de ha teljes áron kellene megvenni, akkoris érdemes, hisz tökéletesen megfelel bármelyik márkás parfüm mellett. Csak ajánlani tudom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

i.napcsi

2021. augusztus 5.

Ez egy egy Kortalan elegáns és nagyon tartós illat,ha valakinek egy illat jól áll a bőrén akkor működik és kész-kortól és nemtől függetlenül!Ki merem jelenteni az Oriflame egyik legigényesebb,legnőiesebb luxus érzetű illata!!!Kifejezetten hajaz sok híres luxus parfümre de még sem koppintás érzetű!Klasszikus modern narancsvirág alapú alkotás ami tényleg mintha arany lenne mint az üvege!!!És még annyi még sem az a tipikus jázminos-narancsvirágos silány amit sok helyen feléd dobnak,ez minőség!Jár neki a tisztelet és az 5 pont!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

RyahOneY

2021. július 12.

Update: Örülök, hogy az Oriflame elérhetővé tette az illatot 8ml-s miniparfüm változatban is. :) Mondjuk így ők is jól járnak, mert ez a pici mennyiség is 1600-1800 körül van (persze nincs arányban a normál kiszerelésű parfüm árával), de legalább nekem sem kell 8-10ezreket egyben kiadni 1 parfümre, ahhoz, hogy érezhessem az egyik kedvenc illatomat. :) Mert hogy bátran állíthatom, hogy ez lett az egyik kedvencem. 2 miniparfümöt vettem (és további 2 van rendelés alatt) ebből az illatból, és nem hittem volna, de iszonyú lassan fogy ez a 8 ml is, hetek óta használom, és még mindig kb. felénél van, szóval abszolút jó vásár volt. o.O (Őszintén, nem bánom, hogy ilyen kicsi a kiszerelés, mert az 50ml-s parfüm nekem ilyen iramban hónapokig tartana, és nem szívesen hurcolásznám addig magammal, főleg, hogy most a rekkenő hőség hatására biztosan romlana a parfüm minősége is ...) Reggel és délután 1-2 fújást szoktam, bőven elég, mert nagyon erős illata van, és én is érzem intenzíven magamon, hát még akkor mások rajtam... :D Így gyakorlatilag egész nap tart az illat, anélkül, hogy vegyi fegyver lennék. Imádom. :) Nagyon remélem, hogy sokáig elérhető lesz még ilyen formában is.

2020. február 24: Nagyon tetszik az illata; erős (de nem fejfájdítóan), nagyon nőies, és számomra nem is egy elcsépelt illatkompozíció. Tudnám szeretni. Így hát eléggé bánom is, hogy anno akcióban vlmi 3-4000 ft körüli összegért (mikor elkezdték a gyártását) nem vettem meg, azóta nagyon drágult, és nem, még akcióban sem vagyok hajlandó egy katalógusos parfümért 7000 ft-ot kiadni... Mert hogy ennyi az "akciós ára". Baromi nagy akció, én mondom...
Szóval a mi kapcsolatunk valószínűleg örökké plátói marad (ha nem jön rá az Oriflame, hogy olcsóbban kéne adni, mert így tényleg csak a nagyon elvakultak veszik meg, aki racionálisan átgondolja, nem fog ennyit költeni...). Van belőle illatmintám, plusz sajnálgatom magam (és a parfümöt) egy sort, mikor illatosított oldal van belőle a katalógusban, de azt hiszem, ennyiben maradunk.
Ettől még jár neki az 5 csillag, nem az ő hibája, hogy ilyen vacak marketinget építettek köré, és ennyire "hozzáférhetetlen"...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Terru

2021. február 15.

Ez egy igazán elegáns és finom parfüm. Olvastam itt véleményeket, hogy túl erős, én nem ezt tapasztaltam. A narancsvirággal még nem volt tapasztalatom, így nem tudom hozzá hasonlítani, nekem olyan mézes illatnak tűnik. Az illatjegyei alapján tavaszi nyári illatnak gondoltam, de 0 fok körül is remek volt. Hétköznapra, munkába tökéletes de alkalomra is el tudom képzelni. Délbe fújtam magamra és még este is éreztem az illatát. Hajon és ruhán a következő mosásig megmarad. Kicsit drága de akciósan megéri, akkor biztos beszerzek még egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

haszi79

2020. október 19.

Nem édes, természetes hatású illat. Hasonló még az Yves Rocher: Secret's d'essence neroli, bár az nekem "gyógynövényesebb".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

veci

2020. június 24.

Nagyon tartós illat (Eau de Parfum minősítésű) és habár a narancsot hangsúlyozzák mindig a leírásánál, ez egyátalán nem egy citrusos, sokkal inkább fűszeres illat. Ha ezt használom, aznap biztos megkérdezi valaki, mivel vagyok befújva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

lacrymosa88

2020. június 10.

Szülinapi ajándék volt. Kellemesen virágos-citrusos a bőrömön, tartós és nőies. Az arany színvilág számomra giccses, szerencsére csak a szemem bántja, az illat rendben van.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Dori1976

2020. május 19.

Nagyon tetszett egy ismerősömön az illat, és akciósan én is vettem egyet. Erős illata van, elég tartós. A családom nem bírta, kicsit "öreges" is rajtam, a lányom viszont nagyon szereti, de rajta is nagyon erős. Szép az csomagolása, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Viki318

2020. április 27.

A dizajn abszolút profi, gyönyörű, stílusos, nőies üvegcse :) viszont az illata.. nem rossz, de nem is a legjobb. A parfümkérdés mindig szubjektív, számomra középkategória és túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.