Oriflame

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bergamott, egyedi narancsvirág, toszkán fa

Giordani Gold Essenza parfüm eladó
Ár: 5800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 8000 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

Terru

2021. február 15.

Ez egy igazán elegáns és finom parfüm. Olvastam itt véleményeket, hogy túl erős, én nem ezt tapasztaltam. A narancsvirággal még nem volt tapasztalatom, így nem tudom hozzá hasonlítani, nekem olyan mézes illatnak tűnik. Az illatjegyei alapján tavaszi nyári illatnak gondoltam, de 0 fok körül is remek volt. Hétköznapra, munkába tökéletes de alkalomra is el tudom képzelni. Délbe fújtam magamra és még este is éreztem az illatát. Hajon és ruhán a következő mosásig megmarad. Kicsit drága de akciósan megéri, akkor biztos beszerzek még egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

haszi79

2020. október 19.

Nem édes, természetes hatású illat. Hasonló még az Yves Rocher: Secret's d'essence neroli, bár az nekem "gyógynövényesebb".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

veci

2020. június 24.

Nagyon tartós illat (Eau de Parfum minősítésű) és habár a narancsot hangsúlyozzák mindig a leírásánál, ez egyátalán nem egy citrusos, sokkal inkább fűszeres illat. Ha ezt használom, aznap biztos megkérdezi valaki, mivel vagyok befújva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

lacrymosa88

2020. június 10.

Szülinapi ajándék volt. Kellemesen virágos-citrusos a bőrömön, tartós és nőies. Az arany színvilág számomra giccses, szerencsére csak a szemem bántja, az illat rendben van.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Dori1976

2020. május 19.

Nagyon tetszett egy ismerősömön az illat, és akciósan én is vettem egyet. Erős illata van, elég tartós. A családom nem bírta, kicsit "öreges" is rajtam, a lányom viszont nagyon szereti, de rajta is nagyon erős. Szép az csomagolása, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Viki318

2020. április 27.

A dizajn abszolút profi, gyönyörű, stílusos, nőies üvegcse :) viszont az illata.. nem rossz, de nem is a legjobb. A parfümkérdés mindig szubjektív, számomra középkategória és túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Zituska77

2020. március 4.

Ez a parfüm valahogy nem szeret engem, mert most másodjára kell leírnom a véleményem, az első ugyanis szublimált :-D Szóval... Ajándékba kaptam, sokáig csak a csuklómra fújkáltam, mert üvegében tetszett az illat. Aztán rászántam magam, és egy szép keddi reggelt ezzel indítottam. Egy ideig el is voltunk mi ketten együtt, aztán dél körül kezdtem úgy érezni, hogy most már szeretném levakarni magamról :-/ Találtam neki új gazdát, aki imádja, számára ez A nőies illat. Örülök neki, hogy jó helyre került. Amúgy egyszerű és elegáns csomagolás, nagyon tartós illat. Két csillagot mégis levonok, és nem az illat miatt, hiszen ízléseken nem vitatkozunk, hanem mert marha drága, ennyi pénzért már hozzájutok AZ illatomhoz Paco Rabannetól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

RyahOneY

2020. február 24.

Nagyon tetszik az illata; erős (de nem fejfájdítóan), nagyon nőies, és számomra nem is egy elcsépelt illatkompozíció. Tudnám szeretni. Így hát eléggé bánom is, hogy anno akcióban vlmi 3-4000 ft körüli összegért (mikor elkezdték a gyártását) nem vettem meg, azóta nagyon drágult, és nem, még akcióban sem vagyok hajlandó egy katalógusos parfümért 7000 ft-ot kiadni... Mert hogy ennyi az "akciós ára". Baromi nagy akció, én mondom...
Szóval a mi kapcsolatunk valószínűleg örökké plátói marad (ha nem jön rá az Oriflame, hogy olcsóbban kéne adni, mert így tényleg csak a nagyon elvakultak veszik meg, aki racionálisan átgondolja, nem fog ennyit költeni...). Van belőle illatmintám, plusz sajnálgatom magam (és a parfümöt) egy sort, mikor illatosított oldal van belőle a katalógusban, de azt hiszem, ennyiben maradunk.
Ettől még jár neki az 5 csillag, nem az ő hibája, hogy ilyen vacak marketinget építettek köré, és ennyire "hozzáférhetetlen"...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Jasminum

2020. január 29.

Klasszikus jázminos-bergamottos nyári narancsvirág illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Klasszikus jázminos-bergamottos nyári narancsvirág illat.

Eowynie

2020. január 9.

Gyönyörű külső, kevésbé meggyőző belső. Árát drágállom ahhoz képest, hogy nem igazán tartós. Az illat kellemes, de nem egy nyári parfüm szerintem, ahhoz túlságosan tömény, nehézkes illat. Többször én nemhiszem hogy megfogom venni, de nem bánom hogy kipróbálhattam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Isoeugenol, Farnesol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.