Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Drámaian hangsúlyos hatás azonnal. A gazdag, intenzív szemhéjtus száradás után lakk hatást nyújt, egész nap tökéletesen fed.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Szép vékony csíkot lehet vele rajzolni. Ami a legjobb benne, hogy nem töredezik meg napközben és könnyű lemosni, de nem kopik 😋

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Kimera2020

2017. július 1.

Nagyon jó kis termék! Nekem egy kicsit tú folyékony, de mivel ecsettel viszem föl, így nem igazán zavar. Ultrafekete, tartós, és remekül lehet vele formázni. Gyorsan szárad, úgyhogy sietve kell vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

szofiaa

2017. február 6.

Én ezzel a termékkel nem tudtam dolgozni, pedig alapjáraton oda vagyok a Giordani termékekért :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

lucintaa

2016. szeptember 19.

Akciósan jó vétel. :)
Szép vékony vonalat lehet vele húzni, nem az az intenzív fekete, de végül is, elfogadható. Tartósnak is mondanám, nekem kibírt egy egész napot a szemhéjamon. Egy a baj vele: hamar beszárad, és utána már kicsit szenvedősen lehet vele bánni.
Egy egyszerű, hétköznapi tus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Akciósan jó vétel. :)
Egy egyszerű, hétköznapi tus. :)

Rin

2016. július 29.

Néhányszor próbáltam csak, mert nem az enyém volt a tus, így az áráról nem tudok nyilatkozni. Viszont ha tényleg 2000 Ft felett van, akkor annyit azért nem ér, mert bőven 1000 Ft alatt is lehet ilyen és sokkal jobb minőségű tust venni.
Az ecset kialakításának köszönhetően egyszerűen lehet vékony és vastagabb vonalat is húzni. Színe élénk, fényesre száradó. Felvitel után viszont észnél kell lenni, mert nem szárad azonnal. :) Tartósnak nem mondanám, mert közel sem bír ki egy napot elmosódás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol