Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Giordani Gold Incontro Eau de Parfum a romantikus hölgyek illata. Különleges jegyei között megtalálható az Incontro ajakrúzsra emlékeztető illat, a rózsa esszenciája és a pacsuli érzéki aromája. Egy ellenállhatatlan, szerelmesen ölelő illat.

Ár: 5000ft/db , Eladó: eszaszin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: FOXPOSTOLNI NEM TUDOK POSTÁNMARADÓRA TUDOM KÜLDENI ELŐRE UTALÁS ESETÉN

zsucci93

2019. március 1.

Hosszú hosszú évekig hű társam volt ez az illat. Nemrég fogyott el, nagy bánatomra. Egyszerűen csodálatos illata van, izgalmas különleges jegyekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Puszedly

2018. június 26.

Ez mesès! Először szúrós kifújáskor, de gyorsan átmegy feiss illattá!!! Nagyon fincsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

isabelle007

2018. június 19.

Isteni illat! Határozott, ugyanakkor nem "kiabálós", szépen szelídül a bőrhöz és tartós is, sok dicséretet kaptam már rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Chata83

2018. március 8.

Na ebben van csavar. Én különlegesnek tartom. Ritka, hogy kiérzem az összetevőket, de ebben határozottan ott van az ajakrúzs illata és a jóbarátom a pacsuli. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

pearldiver66

2018. január 13.

Az Oriflames illatszerek között amiket már kipróbáltam,eddig ez az egyik legjobb illat.A fanyarsága miatt kedvelem elsősorban.Illik is hozzám.De egyèbbkènt alig van olyan termékük amire azt tudnám mondani,hogy újra vennèm....De az árakat nézve nem is lehet többet várni töllük....De annak nagyjából megfelelgetnek....:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

DFI

2017. október 13.

Jellegében a Burberry body tender illatvilága, csak rózsásabb. Nem édes hanem eléggé fanyar rózsa, és érződik egy kis frissen vágott zöldszár is az elején, majd száraz fanyar rózsa lesz belőle. Egyáltalán nem tipikus katalógus illat, közepes tartóssággal és erősséggel. Eléggé tetszik: négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Zerababa

2017. július 19.

Kedvenc Parfümöm! Vak rendelés volt, de amint megkaptam fújtam belőle. Cseppet sem csalódtam. Valóban nőies és kifinomult illat. Mihelyt lehet be spájzolok belőle, nehogy eltűnjön a katalógusokból! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

csemezb

2017. június 19.

Alig 3 hete jutottam hozzá, amikor megkaptam, rögtön használtam is. Ami először feltűnt, hogy egy kicsit szúrós az illata, de engem mondjuk nem zavar, utána pedig kellemes. Én nem csalódtam, ár-érték arányban megfelel, én kedvezménnyel vettem, de szerintem a rendes ára sem sok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

egetoerika

2017. március 26.

Nagyon nagyon szeretem. Rajtam a végkifejlet inkább picikét szúrós, minimális púderességgel. Az erősen domináló virágillat mellett kimondottan friss, tiszta hatású. Már a második üveggel használom. Nekem a hangulatom dönti el mikor mit fújok magamra. Ez az illat mindig a nőiesség lágyabb oldalát mutatja és erősíti fel, éppen ezért előszeretettel használom kevésbé nőies cuccokhoz (farmer, póló, tornacipő). A dolgok kiegészítik így egymást, én így vagyok egyensúlyban. Nagyon tartós, más számára is érezhető, megfelelő mennyiségben használva nem zavaró, jelenlévő illat. Az üveg szép, csak a kupak miatt nem kap 5*ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 26.

vanillacaramella.sweet

2017. február 28.

Megjelenése óta szemeztem vele, de mintát sosem lehetett rendelni belőle, környezetemben senki se vette meg, vakon én nem mertem ezidáig, mert sokszor rosszul sültek el vakvásárlásaim.
Nos, bárcsak itt ne vártam volna eddig! :)
Az illatról: Alig vártam, hogy átvehessem (köszi galagonyanya) és bőrömön érezhessem.
Felfújtam és húú, de jó, sokkal jobb, mint reméltem. Így elsőre nekem E.L.-Modern Muse le Rouge és Valentino Valentina Pink-je közeli, azaz két vágyiillatom jutott eszembe és vigyorgott a szám! :) De jó!!!
Sokkal gazdagabb összetevős illat ez, mint a leírása és örülök neki! Rajtam kicsit púderes, alig van jelen ez benne (az erős púdert nem bírom), nagyon nehezen jutna eszembe a rúzsok jellegzetes illata, akkor inkább Intimissimi Sensuale, az rúzsillatú. Viszont cserébe a nagyon bejövős édes és pirosgyümis vonal dominál az Incontro-ban, szuper! :) Nagyon tartós, szépen összerakott illat, nőies, de erős, tömény, hatósugara is van jócskán. Egyik elődje sem jött be, azok taszítanak egyenesen, ez viszont remek. :) Nekem kárpótlás most a V.Pink és M.Muse le Rouge-ért. A rózsa és a pacsuli nagyon szép benne, kevés illatban kedvelem a pacsulit. A rózsás illatok meg sokszor unalmasak, de ez nem.
Az üvege masszív, a szín is jó, a kupak viszont ugyan jól záródik, de lehetne valami masszívabb, keményebb, mert ez szerintem könnyű műanyag, sajnos. Újravevős! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Nos, bárcsak itt ne vártam volna eddig! :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.