Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

A ceruza egyik végén a puha, krémes, E-vitamint tartalmazó, púderes hatást nyújtó formula található. Másik végén a a szín elsimításához és a szemöldök formázásához használható kefés applikátor. Tökéletes forma, természetes árnyalat, kifinomult hangsúly.

2 árnyalatban kapható

pillangolany7

2017. december 12.

Az Oriflame szemöldökárnyaló palettával együtt szoktam használni. Sajnos elég világos, gyér és még rövid is a szemöldököm, így először a szemöldökpúderrel kiemelem, utána a ceruzával meghosszabbítom a szemöldököm végeit. Nagyon sokáig kerestem olyan ceruzát, ami nem túl hangsúlyos, színben is passzol és tartós, kíváncsiságból rendeltem meg a világos árnyalatot, és eddig elégedett vagyok vele. A kefét szempillaigazításra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Alicee4

2017. június 29.

A sötétebb árnyalat van meg, könnyen eldolgozható és külön tetszik az is, hogy szemöldökfésű is tartozik hozzá. Nekem egy helyen foltos a szemöldököm, ott nem ad túl jó fedést és más terméket is használatba kell vennem, ezért 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

AnnamariaUrban

2017. április 2.

Könnyű vele dolgozni, én is a világosabb árnyalatot vettem meg. Elsőre meglepődtem, mert szürkés árnyalatú, de szép színt adott a szemöldökömnek, a fésűje pedig szempillaigazításra is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

mariann33

2017. március 2.

Valóban nagyon puha,mégsem krémes,ami szerintem jó,mert valóban púderes lesz a végeredmény,nem pedig egy rajzolt szemöldök.Igen tekintélyes méret,sokáig elég lesz.A világosabb árnyalatot vettem,pedig sötét a hajam,de nagyon jól èpíthető,elegendően sötét akkor is ha csak vékonyabban viszem fel.Pont ilyen ceruzám volt a Catrice-tól,de ez sokkal jobb minőségű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate