Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Az ecsetes, folyékony állagú, selymes textúrájú korrektor azonnal ragyogóbbá és üdébbé teszi a bőr megjelenését. Elkendőzi a fáradtság jeleit. Csökkenti a pigmentfoltok és a finom vonalak láthatóságát, hatására a bőr üdébbnek, frissebbnek látszik.

zfruzsi

2019. március 5.

A Medium árnyalatban volt meg ez a korrektor nekem és én egyáltalán nem rajongtam érte. Nem mondom, hogy nagyon rossz, de nem az én igényeimnek megfelelő az biztos. A fedése inkább gyenge-közepes, ami nekem folyékony korrektorból nem elég, én a közepes-magas skálán mozgóakat szoktam keresni és szeretni. Elhasználtam, bár sem a színe, sem a fedése nem volt az igényeimnek megfelelő (ajándékba kaptam), de nem venném újra. Azoknak tudom ajánlani, akik kevés fedést szeretnek a korrektoroknál és nem szeretik, ha vastag a textúrája az ilyesmi termékeknek - a többieknek nem igazán tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag