Oriflame

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőrtökéletesítő alapozó egységesebbé és fiatalosabb megjelenésűvé teszi a bőr tónusát. Formulája ritka és exkluzív, antioxidáns hatású fehér szarvasgomba-kivonatot tartalmaz. Ragyogóbbá és szebbé teszi az arcbőrt. Lágyan simul az arc bőrére.

isabelle007

2020. február 14.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, makulátlan porcelánbőrt csinál, pórusokat összehúzza, mattít. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

kincseos

2020. január 13.

Régen szerettem, valahogy jobban bírta a bőröm mint mostanában. Lehet az én bőröm lett szárazabb, de hiába hidratálok alá, akkor sem tudom egyenletesen eloszlatni sem ecsettel sem kézzel. Egy ideig mást használtam , de mivel akciós volt gondoltam visszatérek ehhez, hát nem sikerült újra megszeretnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

nangien

2020. január 5.

Egyik ismerősöm szereti ezt az alapozót, úgyhogy lecsaptam egyre itt, Porcelain árnyalatban. Nagyon fehér bőröm van, érzékeny és kivörösödésre, a T vonalban kiszáradásra, amúgy zsírosodásra hajlamos, nem vagyok egyszerű eset. Amit nagyon szeretek benne, hogy egyáltalán nem emeli ki a száraz részeket, nagyon könnyű vele dolgozni, akár kézzel is felvihető, minimális odafigyelést sem igényel, én általában a Real Techniques expert face brush ecsetet használom hozzá. Állagra sűrű, krémes, fedésre gyenge, vakolatot nem lehet vele összehozni, nem oxidálódik. Rajtam hamar átfénylik, és érzetre kicsit nehéz, de mivel nem mattító és könnyű alapozó, így nem vártam tőle mást. Az egyetlen problémám vele, hogy rajtam sajnos nem tartós, viszont nem kopik kifejezetten nagyon csúnyán, csak valahogy eltűnik. Ettől függetlenül, ha nagyon sietek vagy nincs tökéletesen hidratált, feltöltött állapotban a bőröm, akkor őt szoktam használni, mert nagyon gyorsan megvagyok vele, és napközben max átmegyek a fejemen mattító lappal, és kicsit javítok korrektorral, ahonnan már elpárolgott. Teljes áron nem venném meg, de ha akciós, akkor megéri kipróbálni, mert összességében több szeretni való tulajdonsága van, mint nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Oliveranyu

2019. április 6.

Akciósan rendeltem meg, gondoltam adok neki egy esélyt. Most tartok a felénél, mindennap használom. Meglepődtem annyira imádom az alapozót, pedig korábban nem szerettem az oriflame-es alapozókat. Krémes állaga mint a selyem eloszlik a bőrömön, nagyon picit fed, inkább egységesíti a bőrömet. Nagyon kellemes viselet, nem olajos, nem lesz fényes tőle a T vonalam.. Imádom, újra fogom venni:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Cat21

2019. április 5.

Könnyed, enyhe fedésű, közepesen tartós alapozó. Nem oxidàlódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Könnyed, enyhe fedésű, közepesen tartós alapozó. Nem oxidàlódik.

ALettah

2019. március 29.

A natural beige árnyalatát próbáltam. Kellemes, könnyed állagú, közepes fedésű alapozó, talán inkább csak a bőrfelszín egységesítésére, mint komoly hibák fedésére jó. Könnyen és szépen el lehet dolgozni, puszta kézzel, és nem ül bele inesztétikusan az apró nevetőráncokba sem. :))
Összességben egy jó termék, de a MasterCreation még jobban tetszett, az az etalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

DDDory

2019. március 22.

Természetes fedés,tartósság! Krémes állagú,nagyon szépen el lehet dolgozni,nem oxidálódik,nem ül bele a ráncokba,nem emeli ki a száraz részeket. Ár-érték arányban tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

dorika7619

2019. március 7.

Nagyon jó. Közepesen fed, a világos ivory szín tökéletes számomra belőle. Nem okoz bőrproblémát, nem emeli ki a ráncokat. Akciósan nagyon megéri, elég a pumpányi belőle egy alkalomra, így nagyon takarékos is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

molnadrienn

2018. december 28.

A Porcelain árnyalatban vettem meg, ami tökéletesen passzol az arcszínemhez. Felvitele nagyon egyszerű és gyönyörűen eloszlik a bőrön. A fedése gyenge közepes, de ha a kezemmel viszem fel, valahogy egy picivel jobb lesz a fedése. Előttem is sokan írták, hogy inkább egységesít, én is ezt tapasztaltam. Egy dologgal viszont nem vagyok megelégedve, mégpedig a tartósságával. A termék nem ígéri, hogy egész nap tartós az alapozó, viszont eleggé zavaró, hogy estére kopott és maszkos hatása van.
Összességében egy nagyon jó alapozóról van szó, bárkinek tudnám ajánlani. Ha pedig akciósan sikerül, hozzájutni, akkor mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Doci0331

2018. december 9.

Ritkán használok alapozót, de ha valamilyen eseményre készülök azért rakok fel. Ezt az alapozót viseltem a szalagavatómon és nagyon jól bírta, szépen simítja a bőrt. Nem hagy zsíros érzetet az arcon.Nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.