Oriflame

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Engedje át magát a Giordani Gold Shine Eau de Parfum elbűvölő illatának, amelyet 18 karátos arannyal díszített üvegbe zártunk. A barack és a golgotavirág gyümölcse, a szívjegy rózsából, napraforgóból és babarózsából kötött aromacsokrának nőiessége, majd a szantálfa és a pacsuli jegyei teszik szenvedélyessé és érzékivé ezt a modern illatot. Limitált kiadásban. 50  ml

Oriflame Giordani Gold EDP
Ár: 1700.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 50 ml/kép szerint, Helyszín: Budapest XI., fizetés: az utalt összeg megérkezése után küldöm, vagy személyes átvétel Bp
Jenniii92

2015. március 12.

A mamám kedvenc parfümje, szerintem öreges illata van, ezért pont neki való. Nekem nem jön be, szerintem büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

nagy.nikike

2013. október 20.

Régen a kedvenc illatom volt. Azóta már megtaláltam az igazán hozzám illő illatot, de ha lehetne még rendelni lehet vennék egyet a rengeteg emlék miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Adrienn88

2013. július 5.

Ez az illat magával ragadott mikor először éreztem.Kevés olyan illat van ami felejthetetlen,de számomra ez a parfüm ebbe a kategóriába tartozik.Sajnos nálam gyorsan fogyó eszköz.Ha van valakinek eladó szívesen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

kozlokova73

2013. február 26.

Erzem,hogy nem egy piaci kolni,tudom,hogy az oriflemnek az egyik nagyja,de nekem nagyon nem jon be. eros nekem. viszont mason he enyhen megerzem kellemes. ez erdekes . tartos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

TPV

2012. december 22.

Eleinte tartottam az illatától, de ajándékba kaptam, gondoltam fújom, hadd fogyjon.... :D Igazából a pasik reakcióin lepődtem meg, nem volt olyan, aki nem említette volna meg, mennyire jó illatom van! Szerintem az a titka, hogy okosan kell használni, MAX 2 fújás!
Én eddig 1 üveggel használtam el, nem volt a tartósságával sem semmi gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Én eddig 1 üveggel használtam el, nem volt a tartósságával sem semmi gondom.

KergePárduc

2012. november 12.

Nekem se nagyon jött be. Igazi orrfacsaró illata van a számomra, túlságosan tömény :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

kocsis.reka84

2012. szeptember 17.

Előre is mindenkitől elnézést kérek aki szereti de ez szerintem 1 emberiség elleni vétek .Ha csak meg érzem garantált egy iszonyatos fejgörcs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

karakumsivatag

2012. június 14.

Sajnos nem túl tartós, de ez nem zavart annyira. Azért ajándékoztam el, mert az egyik összetevő annyira irritálta az orromat, hogy nem bírtam megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 14.

bogibooo

2012. június 8.

Nekem bejön az illata,mondjuk én hétköznapi parfümként használom,ha alkalomra,vagy meghittebb programra megyek a párommal,nem ő a befutó. Tartós és rajtam is a barackos illatjegy dominál.:)

Update: sajnos mégsem olyan tartós mint amilyennek tűnt,nagyon elhamarkodottan írtam le. Nem bír ki egy fél napot sem, max úgy 3 órát. Ennek ellenére ajánom és használom is mert szeretem az illatát.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Ella

2012. május 14.

Szerintem egy picit azért hasonlít az anyaillatához, az eredeti Giordani Gold parfümhöz. Annak egy lezserebb, fiatalosabb változata. Nagyon jó az illata, számomra eredeti, semmihez nem hasonló. Kifinomult, előkelő, alkalmakra kívánkozik. Az én bőrömön narancsos-napraforgós illat érződik. Igen, narancs! Viszont a tartóssága, nos, egy ilyen drága PARFÜMnél azért elvárná az ember lánya, hogy ne csak 1 órát lehessen érezni. Sajnos nem csak az én orrom szokja meg, másnak se tűnik fel, hogy befújtam vele magamat, ha túlléptük az 1 órát. Se a bőrömön, sem a hajamban, de még a ruhámon sem érezhető. :( Éppen ezért csak hétköznapra használom, pedig az illat ennél többet érdemelne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citronellol, Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.