Oriflame

Ár:   1359 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tartós hatást eredményező, precízen, egyszerűen alkalmazható szemkontúrceruza. Polymer-technológiája fantasztikus színt nyújt. Négy, gazdagon pigmentált árnyalatban kapható. E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jeanette88

2018. október 2.

Igényes, mutatós csomagolás. Nálam abszolút tartós,jól pigmentált, nem maszatolódik el, az alsó szemrészre használom, puha könnyű vele bánni. A sötétkék árnyalatot vettem meg, szuper, nem bántam meg.Ha akciós lesz feketében is beszerzem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

KaradyAnn

2018. július 28.

Egy szett részeként vettem, fekete színben. Általában tust szoktam használni, de gondoltam, jó lesz arra a pár alkalomra, amikor ceruzával húzom ki a szemem. Sajnos nagyot csalódtam. A felvitelénél még minden rendben volt, pár órával később az egész sminkem felkenődött a szemem fölé, pedig eskü, hogy nem dörzsöltem meg. Miután ez többször is így történt, elbúcsúztunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

tyukanyo

2018. június 29.

Ajándékba kaptam. Szemhéjalappal jól a helyén marad, de anélkül nagyon mászkál. Könnyű satírozni fülpiszkálóval, pigmentált, és könnyű vele vonalat húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Csutak

2018. március 5.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát. :) Puha, jól lehet vele dolgozni és szemhéjalappal együtt el se mozdul egész nap a helyéről. 350 magyar forintért sikerült hozzájutnom, már azt bánom, hogy nem egyből kettőt rendeltem belőle. :D Természetesen öt csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Alicee4

2017. június 29.

Én a barnát használtam, viszont inkább szemöldökceruzaként hasznosítottam. Erre a használatra nekem tökéletes volt és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Biacska

2017. március 24.

Nagyon szép, intenziv szine van, jó krémes, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós. Mindenhonnan lefolyik, sem a szempillák tövében, sem a vizvonalon nem marad meg, és kb. fél óra után úgy nézek ki, mint egy pandamaci. Ennyi pénzért többet vártam volna, úgyhogy nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

3tara2

Korcsoport: >54
2017. március 24.

Meghazudtolóan jó minőség fillérekért!
Csak pislogtam, hogy nem kellett lehelnem és színt csiholnom belőle, hanem precízen, pontosan felvittem. Pillanatok alatt. És a fekete szín nem szürke, hanem gyönyörű fekete! Reggel kihúzom a szemeimet napközben azért egyszer meg kell igazítani....egész keveset kenődik....de nem vészes.
Ezt a ceruzát máskor is megveszem! Kenődés miatt 4 csillag, de szeretnivaló termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 24.

Meghazudtolóan jó minőség fillérekért!

dia0311

2016. november 5.

Vízvonalra szoktam használni a feketét, nekem semmi se marad meg a vízvonalamon, mire megteszem a negyed órát az iskoláig már teljesen pandamaci vagyok, ez viszont egész jól bírta, inkább halványult, és amit kenődött azt is egy vastagabb csíkban, nem az egész szemem alá pacaként - mondjuk, így meg mintha fáradt lettem volna, de inkább nézzenek fáradtnak mint pandának. A színe nagyon szép, nem karcol, viszonylag ritkán kell hegyezni, és imádom ezt a fekete-arany dizájnt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Shani

2016. március 4.

A fekete szín tulajdonosa vagyok, és nagyooooon szeretem. 💞
Tartós, könnyű felvinni, nem karcol és nem maszatol. Múltkor tus helyett használtam és kiválóan teljesített a cicás szem projektemnél.
Akciósan 800Ft-ért is ki lehet fogni.
Totális szerelem 😇💓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

A fekete szín tulajdonosa vagyok, és nagyooooon szeretem. 💞
Akciósan 800Ft-ért is ki lehet fogni.
Totális szerelem 😇💓

danyadi77

2016. február 20.

Nagyon szeretem a Giordani termékeket. Szerintem nagyon jó az ár/minőség arányuk. Ebből a ceruzából is megvettem 3 színt, de szerintem a feketét is meg fogom venni. Szépek a színei, puha, jól satírozható, tartós, nem maszatolódik. Szép hegyesre lehet hegyezni, ha kell. Plusz a külseje is nagyon elegáns, és ez ennek az új típusnak nem jár le a kupakja, mint az előzőnek. Egyszerűen 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.