Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boxa, az összetevőket feltöltötte: sky_of_amethyst, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Mélyfekete színnel.

buzavirag

2017. június 9.

Nekem már újkorában nyúlt, kezelhetetlen volt, kb. 2x próbáltam hogy hátha mégis jó... sajnos nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

viva885

2016. november 20.

Még édesanyám rendelte gondoltam kipróbálom de nem azt a hatást érte el amit vártam, sőt.. Körülbelül 15percig ha rajta maradt úgy a szememen, hogy nem darabozódott vagy potyogott le. Az állaga sem volt egy idő után a legjobb, eléggé meg kellett szenvedni vele ha szép tusvonalat akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

csibike100

2016. április 10.

Nagyon megtetszett a csomagolása, ezért rendeltem meg, de miután kipróbáltam rá kellett jönnöm, hogy szinte ez az egyetlen pozitív tulajdonsága. Az ecset kialakítása miatt nagyon nehéz szép tusvonalat húzni vele és ezt még tovább nehezíti a termék állaga, ami egy nyúlós valami, szörnyű. A tartóssága sem valami jó, néhány óra után potyogni kezd. Ez az egyik legrosszabb tus amit próbáltam és az ára sem túl kedvező. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

sky_of_amethyst

2014. szeptember 26.

Egyszer kipróbáltam (nem a sajátom), de nem jött be. Maga az ecset szimpatikus, mert nagyon szép vonalat lehet vele húzni. A festék állaga már egyáltalán nem tetszik, szerintem túl ragacsos.. Nem szoktam lemosni a sminkem (tudom, rossz szokás, egészségtelen, stb.), hogy másnapra megmaradjon és csak kiegészíteni kelljen. Hát ez a tus nem bír ki egy éjszakát, reggelre semmi nyoma nem volt! A párszáz forintos noname tus is kibírja, de ez nem! Max. 1-2 órára marad csak meg és tudtommal nem is olyan olcsó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

honeythief

2014. augusztus 22.

A legrosszabb tus, amivel valaha találkoztam, pedig a csomagolása illetve az egész márka designja alapján valami profibb dologra számítottam. Az ecsete szerintem túl vékony, az állaga pedig nyúlós és ragacsos, holott folyékonyként hirdetik; nap végére pedig darabokban potyog le. Ha szemfestéket is használok mellé, egy pillanat alatt átveszi a színét.

Nem mondom, hogy használhatatlan, de nagyon nehéz bánni vele és igényes tusvonalat húzni. Vésztartaléknak oké, de egyébként szerintem a százforintosban bármelyik random tus jobban produkálna. Nagy csalódás volt, ezután döntöttem úgy, hogy többet nem fogok katalógusokból rendelgetni semmit. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

esztii.

2014. január 3.

Na ekkora f*s (egyszerűen nem tudom szebben mondani) tussal is régen volt dolgom. Már kinyitásnál nagyon nyúlósnak tűnt, felkenésnél még elmegy egynek, de amit száradás után produkál... Fényesre száradt (már amennyire megszáradt) és ilyen gumósra. A textúrája a szememen egy varangyos békára hasonlított leginkább, nedves, sok kis pici gumó, blööö. Szörnyen néz ki ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

HeavenlyManna

2013. október 24.

Nem is értem miért van így lepontozva... 2 éve használom. Több tust is próbáltam már (3 éve használok tust hétköznapokra) és egyik sem volt ilyen jó. Vagy darabokban esett le, vagy nem lehetett vele precíz vonalat húzni. De ez tökéletes.
Aki kezdő és nem tud tusvonalat húzni annak nem ajánlom. A barátnőim is mindig leszidták és bumszli tusokat használtak amikkel nem lehet vékony vonalat húzni. Szerintem a tus tökéletesen vékony és pont annyi festék marad rajta ami elég az egyik szemedre. Egyszer olyan rohanásban voltam, hogy 2 napig nem mostam le (tudom, hogy ezt nem szabadna) és 2 napig ugyanúgy rajta maradt a szemhéjamon, szóval hihetetlenül tartós. De az eltávolítása is könnyű.
Én már más tussal nem is próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 24.

Én már más tussal nem is próbálkozom.

Babooca

2013. augusztus 10.

Anyutól kaptam egyszer. Találomra rendelte, mert eddig a GG-ban sosem csalódott. Én igen, nem tudom egyszerűen használni semmire, pedig gyakorlott tushúzó vagyok, a napi sminkem részét képezi a keretező tusvonal, enyhén cicásítva, néha pedig drasztikusan. Ezzel sosem sikerül ezt elérnem, így eltettem vésztartaléknak, de attól tartok előbb lejár, minthogy kihasználnám. Pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

kothencz001

2013. június 23.

Az enyémben a festék nagyon sűrű, úgy nyúlik mint a rágó, ilyet még nem is láttam. Néha sikerül tűrhető vonalat húzni vele, de a szempillaspiráltól aztán lejön a fele, mint egy matrica. Még jó, hogy kaptam és nem fizettem érte, mert borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

pamacs23

2013. május 11.

Én eddig kétszer rendeltem meg akciósan. Vékony tusvonalat lehet vele húzni,így kétszer szoktam felvinni,hogy vastagabb vonalat húzzak a szemem köré és van,hogy mikor megszárad lapokba le is lehetne húzni,vagy összehúzza a bőröm. Ritkán használom, nem dobtam ki,de többet nem fogok venni belőle. Egyetlen pozitívuma,hogy szép fekete a színe,de ez vajmi kevés ahhoz,hogy megszeressem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.