Oriflame

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A továbbfejlesztett fejbőrápoló tonik erősíti a hajszálakat és meghosszabbítja az élettartamukat. Formulája növényi őssejtkivonatot, Reviving System- és 6-Gingerol-összetevőket tartalmaz, amelyek egészségesebbé teszik a hajat, serkentik a növekedésükett a gyökerektől. Hatásukra tömöttebb és vastagabb lesz a hajszálak szerkezete, akár 3 hónap használat után

Feino

2017. január 6.

Hajerősítésre és hajnövekedés serkentése miatt vettem. Én változást nem látok a hajamon, nekem kicsit hamarabb le is zsírosodott tőle. Viszont tény, hogy nagyon finom illata van és felfrissíti mindig a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Yubiri

2016. november 29.

Szerettem volna ha gyorsabban nő a hajam...
Sajnos nem erősödött tőle a vékonyszálú hajam és nem is nőtt gyorsabban. (Ahogy semmi mástól sem...)
Bár rá van írva, hogy napi 2x kell használni, én nem használom előírásszerűen napi 2x, csak kb. 2-3 naponta 1x. (Mivel úgy vettem észre, hogy hamarabb zsírosodik a hajam, ha napi 2x fújom.)
Együtt használom ennek a termékcsaládnak a samponjával.
Kellemesen felfrissíti a fejbőrt.
Drága, akciósan is 1000 Ft felett van, így nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Szerettem volna ha gyorsabban nő a hajam...
Együtt használom ennek a termékcsaládnak a samponjával.
Kellemesen felfrissíti a fejbőrt.
Drága, akciósan is 1000 Ft felett van, így nekem nem érte meg.

Kinguss23

2016. augusztus 24.

Sziasztok . Nekem nagyon bevált :) egy hónapja használom most rendelem hamarosan a 3.adagot. samponnal együtt használom és tényleg nől a hajam ,imádom :) nekem nem zsírosodik jobban tőle ugyanúgy heti kétszer mosok hajat mint előtte. Napi kétszer fújom a fejbőrömre majd bele maszirozom,az illata nagyon jó olyan mintha haj mosás után friss a hajam és kellemes érzés a fejbőrnek. Szőkített hajam van és minden nap vasaltam meg szaritottam nagyon tönkre ment de most mindennel leálltam és ezt használom. Eddig úgy látszik hatásos:) ajánlom mindenkinek .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Ancsibaba1993

2015. szeptember 28.

Csak pár napja használom,így lényeges változást nem tudok megállapítani viszont ami nagyon megtetszett benne hogy talán ez az első olyan fejbőrre permetezhető készítény,ami nem zsírosítja a hajtövemet,és nem irritálja a fejbőröm. Nem is vészes az ára sem... Később updatelek :)

Update: Szuper!!!! A hajhullásomat minimálisra csökkentette, a hajam nől mint a gomba,nem irritál és nem korpásodok tőle!!! Egymilliárd százalék hogy újraveszem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate