Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajformázók

Erősítő és kondicionáló spray, amely érezhetően dúsabbá és tömöttebbé varázsolja a haj textúráját1). Formulája növényi őssejtkivonatot, Reviving System- és 6-Ginerol-összetevőket tartalmaz. Teltebbé, egészségesebbé és vastagabbá teszik a hajszálakat a gyökerektől.

zsankapanka

2015. november 26.

Nem erősíti, nem dúsítja, nem teszi teltebbé, sem vastagabbá a hajamat. Lehet, hogy valamire jó, de ezekre biztos, hogy nem. Akciósan vettem, de pénzkidobás volt. Az illata viszont kellemes, hogy valami pozitívumot is írjak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

niki33

2015. szeptember 27.

Hát akkor én leszek az első akinek nem jött be...ugyanis én kifejezetten a hajerősítő hatása miatt vettem meg, A hajam nem hullik jobban tőle, de nem is állította meg a hajhullást, és erősebb sem lett tőle. A dúsabb hatást sem vettem észre... Valóban összetapasztja a hajat, ami baromi kellemetlen. Elfújkálom, ha már megvettem, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Airin

2015. szeptember 26.

Most kezdtem el használni,így még csak a második használaton vagyok túl. Reménykedem a hajerősítő hatásában,de még nem tudok erről nyilatkozni,ezt majd a későbbiekben. Viszont dúsabb hatása az tényleg látható. :) Szép a hajam tőle, de nekem is csak inkább aznap látszik,amikor megmostam a hajam.
Hátránynak én is azt tudnám felhozni, hogy összeragad tőle könnyen a haj :/ Ugyan első használatnál csak egy kisebb gubancot képezett,de azzal is szenvedtem mire sikerült kiszedni. Most úgy próbáltam, hogy ráfújtam a hajamra,majd elfésültem. Majd kiderül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Acinonyx

2015. május 19.

Alapvetően nem rossz termék. Kb. másfél hónapja használom. Hajerősítő hatásáról nem igazán tudok beszámolni, de amiért mégis megkapja a négy csillagot, hogy dúsabb hatást és jó tartást eredményez, az amúgy vékonyka loboncomnak. Egy napig boldogan lobogtatom a sörényem :) utána összeesik, ez van. Hátránya viszont, hogy ha nem elég óvatosan fújod (nem oszlatod el kellően), hajszárítás után összetapasztja a hajat és egy rémálom kibontani utána. Megfelelő óvatossággal viszont nincs nagyobb baj vele, bár az árát kicsit sokallom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate