Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajmaszk ColourPro+ -tartalommal, amely megőrzi a festett haj ragyogását és színét.

CocoSunrise

2012. október 7.

Zsírosodásra kicsit hajlamos vékony szálú, töredezett végű, festett hajamra nagyon szeretem. Kedvező az ára, mert gyakran akciós. Eléggé hidratálja a hajat, de ami a legjobb benne, hogy fényessé-ragyogóvá teszi a színt. Nem zsírosít, nem nehezíti el, ami a maszkoknál azért ritkaság. Látom én, hogy nem szépek az összetevői de mégis megadom neki az 5 pontot, mert már vagy 15x újravettem... hiába próbáltam lecserélni próbálkoztam sok mással... ez a legjobb az én hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.