Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A hidratáló nappali krém hidratálja, puhítja, rugalmasabbá teszi és frissíti a bőrt. Tápláló vörös algát, bőrmegújító hatású barna algát és tengeri ásványi anyagokat tartalmazó svéd természetes összetevők kombinációja. Helyreállítja a bőr hidratáltságát, C-vitamin-tartalma fokozza a bőr ragyogását. Revitalizáló hatású összetevőket tartalmaz. Normál/kombinált bőrre. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

vavyana

2020. február 8.

Mindig félek új krémet kipróbálni, de ez a hidratáló jól bevált! Gyorsan beszívódik, könnyed az állaga, nem zsírosít és az illata is kellemes. Nyárra az én bőrömnek szerintem már sok lesz, de télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Lill123

2019. június 9.

Sajnos nekem nem vált be.A hidratáló képessége tényleg fantasztikus!Egész nap puha,selymes és hidratált a bőröm.Pedig ezt még a télen vásároltam és használtam mikor nagyon száraz volt a bőröm.Viszont én sajnos kipattogtam tőle pedig nem érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

JuditSara

2019. február 1.

Nyáron eddig a kedvenc arckrémem volt, de még keresem a teljesen tökéletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Nyáron eddig a kedvenc arckrémem volt, de még keresem a teljesen tökéletest.

zonga

2018. július 28.

Pár napja használom, eddig tetszik. Nagyon könnyed az állaga, vizes hatású, nagyon gyorsan beszívódik. Nem zsírosít, nem irritál, nem csíp. Az illata kellemes, engem a tengerre emlékeztet. Puha, hidratált lesz az arcbőröm tőle. Hosszú távú hatásáról nem tudok még nyilatkozni, de egyelőre tetszik. Szerintem nyárra is tökéletes, mert tényleg nagyon könnyű az állaga, nem fülled be alatta a bőr. Egyedül a fényvédőt hiányolom belőle, egy nappali krémnél nekem elvárás, hogy legyen benne UVB szűrő! Főleg, hogy ilyen melegben, nyáron használ inkább az ember ilyen könnyedebb krémet, amikor egyáltalán nem hiányzik még plusz fényvédő réteg, plusz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

TimyeK

2018. május 30.

Az éjszakai krémmel ellentétben ez nem tetszik, ugyanis zsírosítja a bőröm, pedig ez is relatíve könnyed, gél állagú. Az pedig, hogy nincs benne fényvédő manapság már elég gáz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nixa

2018. február 17.

Nekem nagyon bevált! 799 Ft/db áron vettem az éjszakai tesójával együtt, ennyiért még akkor is megérte volna ha nem ilyen jó, de nekem nagyon bejött! Ultra könnyű, nem zsírosít, jól hidratál és nem marad más utána csak piha puha bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

hógolyó

2018. február 9.

Sajnos engem csíp... Nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Sajnos engem csíp... Nagyon.

botanicannie

2018. február 7.

Először vettem meg az éjszakai arckrémmel együtt, ezért konkrét véleményt csak két heti használat után tudok írni.
Pozitívum: kellemes az illata, könnyű az állaga, abszolút nem zsírositja el az arcbőrt, a felvitel egyszerű, gyorsan beszívódik.
Negatívum: sajnos vannak szárazabb foltok az arcom területén, az én arcomat nem hidratálja kellőképpen, pedig alapvetően kombinált bőrtípushoz tartozom.
Ezért 4* 🌈

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Ezért 4* 🌈

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lauric Acid ti I eu 4 1