Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven regeneráló és védő hatású koncentrátum a száraz, érdes kézbőr ápolására. Shea-vaj-tartalma, édesmandulaolaj- és árnikakivonata tápláltabbá és rugalmasabbá teszi a kéz bőrét

SZÁRAZ bőr csomag - Oriflame Intenzív Kézápoló Koncentrátum és mások
Ár: 3.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlanok, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

KisTigris

2020. december 2.

Többet vártam tőle. Tavasszal és ősszel elmegy, télen kevés. Gyorsan beszívódik, de mégsem hidratál. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

veci

2020. június 13.

Tökéletes kézkrém éjszakára! Illatos és tápláló, mégsincs utána olya furcsa, viaszos érzet, mint amit a Neutrogena hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

JudithBeauty

2020. május 21.

Nagyszerű kézkrém, én kellemesen csalódtam benne. Extra száraz bőrömet nagyon jól ápolja, és gyorsan beszívódik, pedig egy sűrűbb állagú krém.
A mandulás illat sok kozmetikumban nekem erős, zavaró, de szerencsére ebben a krémben nem. Igaz, csak 50 ml, de kevés kell belőle, így hosszabb ideig elég. Nem ragad, és nem okozott nálam bőrirritációt sem. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

sweetheart

2019. március 1.

Kicsit többet vártam tőle, de jól hidratál. Vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Kicsit többet vártam tőle, de jól hidratál. Vannak ennél jobbak is.

Lithviel

2018. június 7.

Nagyon szeretem :) Gyorsan beszívódik, kellemes krémes az illata, kevés is elég. Nem kelt zsíros hatást a bőrömön, nem akarom pár perc után lemosni. Szépen puhítja az amúgy száraz kezemet. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

zdoreebaba

2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát. Árát sokalltam kezdetben még leakciózva is, de megérte. Gyorsan beszívódik, így a táskámban mindig magamnál hordom sürgős esetben. Általában másoknak is szoktam belőle adni kipróbálásra. Leginkább a régebbi mandulaolajos kézkrémre hasonlít az illata. Tartalmas, precíz kézkrémecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Bububaba

2018. január 6.

Isteni illata van! :) Könnyen beszívódik,a hidratálása erős közepes. A nagyon száraz,kirepedezett kezemet nem annyira hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

flepike

2017. október 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Állaga szuper, könnyen beszívódik, nem ragacsos, és az illata is valami isteni. A kiszerelés az egyetlen negatívum, nekem nagyon pici.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

gyurmafigura

2017. április 28.

Nagyon kellemesen csalódtam ebben a krémben. Pici, praktikus a kiszerelése, állagra töményebb, de hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Jól hidratál és nem irritálja a bőröm. Az illata pedig...mmmennyei! Valamiért a tejbegríz jut eszembe róla, de nagyon tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Doxorubicin

2017. április 19.

A kezemen a bőr néha olyan, mint a papír. Bármit használok nagyon hamar kiszárad ismét, ha pedig túlzottan zsíros a krém az is zavaró. Kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben. Nem folyik, nem is túl zsíros, mégsem érzem úgy fél óra után, mintha be se kentem volna a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak