Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven regeneráló és védő hatású koncentrátum a száraz, érdes kézbőr ápolására. Shea-vaj-tartalma, édesmandulaolaj- és árnikakivonata tápláltabbá és rugalmasabbá teszi a kéz bőrét

sweetheart

2019. március 1.

Kicsit többet vártam tőle, de jól hidratál. Vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Kicsit többet vártam tőle, de jól hidratál. Vannak ennél jobbak is.

Lithviel

2018. június 7.

Nagyon szeretem :) Gyorsan beszívódik, kellemes krémes az illata, kevés is elég. Nem kelt zsíros hatást a bőrömön, nem akarom pár perc után lemosni. Szépen puhítja az amúgy száraz kezemet. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

zdoreebaba

2018. január 6.

Nagyon szeretem az illatát. Árát sokalltam kezdetben még leakciózva is, de megérte. Gyorsan beszívódik, így a táskámban mindig magamnál hordom sürgős esetben. Általában másoknak is szoktam belőle adni kipróbálásra. Leginkább a régebbi mandulaolajos kézkrémre hasonlít az illata. Tartalmas, precíz kézkrémecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Bububaba

2018. január 6.

Isteni illata van! :) Könnyen beszívódik,a hidratálása erős közepes. A nagyon száraz,kirepedezett kezemet nem annyira hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

flepike

2017. október 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Állaga szuper, könnyen beszívódik, nem ragacsos, és az illata is valami isteni. A kiszerelés az egyetlen negatívum, nekem nagyon pici.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

gyurmafigura

2017. április 28.

Nagyon kellemesen csalódtam ebben a krémben. Pici, praktikus a kiszerelése, állagra töményebb, de hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Jól hidratál és nem irritálja a bőröm. Az illata pedig...mmmennyei! Valamiért a tejbegríz jut eszembe róla, de nagyon tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Doxorubicin

2017. április 19.

A kezemen a bőr néha olyan, mint a papír. Bármit használok nagyon hamar kiszárad ismét, ha pedig túlzottan zsíros a krém az is zavaró. Kellemesen csalódtam ebben a kézkrémben. Nem folyik, nem is túl zsíros, mégsem érzem úgy fél óra után, mintha be se kentem volna a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

danyadi77

2017. január 4.

Nem is gondoltam volna, hogy ez egy ilyen jó kis kézkrém..Találomra meg szoktam venni a nem túl mű illatúnak ígérkező kézkrémeket az Oriflame-től, amikor akciósak, és amelyik épp sorra kerül, használom. De ez jobb,mint amit vártam...Magáról a krémről elsőre azt mondanám, ahogy kinyomom a tubusból, hogy nehezen fog felszívódni, de amint elkenem, huss, beszívódik és nagyon sokáig tart a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Bexxm

2016. május 29.

Nem rossz, de nagyon gyorsan fogy. A kiszerelése az árához képest kevés. Közepesen hidratál. Elhasználtam de nem fogom újra venni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

dandy

2015. október 17.

Éjszakára használom, a kezem reggelre pihe-puha, jól hidratált. Illata kellemes, nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Télre is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak