Oriflame

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy üde, friss illatkompozíció a vad orchidea virágának szépségével - csodálatos, napsütésben ragyogó napok emlékeit idézi."

zdoreebaba

2021. július 17.

Nagyon tetszetős illat. Ebben a nyári kánikulában mást el sem tudnék képzelni. Nem tolakodó, egy visszafogott, nyugodt illatocska. Igaz hogy többször kell frissíteni naponta, mert nem valami tartós (rajtam 3 órát bírt egy fújás a csuklómon), de ez ebben a melegben nem probléma számomra főleg, hogy edt-ről beszélünk. A zöldalma frissítő fanyarságával indul az illat, ezt követi a vad orchidea áhitata és az egészet a szantálfa koronázza meg a púderességével letisztítja a gyümis-virágos jegyeket. Ez egy nagyon szép és igényes illat! 💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

ALettah

2021. május 12.

Ez a tipikus alma illatú szupermaketes kozmetikum illata :( Semmi extra nincs benne, a tartóssága pedig alulról veri a nullát. Az üvege tetszik, olyan letisztult és egyszerű, de szerintem ez az illatnak nem nevezhető enyhén szagos löttyöcske pénzkidobás...
Pedig amúgy szeretem az alma illatot parfümben, a Be Delicious egyik örök kedvencem, De ez nem alma, csak annak egy mesterkélt, felvizezett, Penny Market színvonalú mása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

fioretta

2021. március 21.

Könnyed, üde, nyárias, mégis nőies, picit édes. Nagyon kedvelem az ilyen jellegű illatokat is, azonban sajnos hatósugara és tartóssága rendkívül gyenge: rajtam kb. csak 3-5 cm-es közelségből érezni kb. negyed-fél óráig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

zonga

2020. augusztus 4.

Tetszik az illata, friss, üde, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Tetszik az illata, friss, üde, kellemes.

loju

2020. július 5.

Egész kellemes, friss nyári illat, de valóban nem tart sokáig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

Egész kellemes, friss nyári illat, de valóban nem tart sokáig!

Palma215

2020. június 7.

Az illatát imádom. Szerintem iszonyúan friss, könnyed, nyári illat, a csomagolása pedig hihetetlenül szép, modern, divatos.
A probléma a tartósságával van. Konkrétan rajtam egy órát nem bír, de legjobb barátnőm ballagására megleptem a Rosezal, rajta az órákig érezhető. Eléggé ambivalens nekem pont ezért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Linalool, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol