Oriflame

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

"A nyugalom varázslatos auráját a tündérrózsa jegyei és a körülötte táncot járó zamatos aromák vonják az illat köré. Az illat egyszerre békés és felemelő, édes és virágos."

Ár: 2500 Ft , Eladó: Giorgio007
Állapot: Új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 2000 , Eladó: pixie
Állapot: Néhány alkalommal használt , Helyszín: Majosháza , fizetés: Átutalás, posta, foxpost, személyesen címen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ALettah

2021. június 10.

Valóban találó a leírás, letisztult, nyugalmat árasztó, diszkréten édes, virágos vizes illat. Sajnos rajtam egyáltalán nem tartós. Az üveg és a doboz is nagyon csinos, jó érzés kézbevenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. február 10.

Imádom az illatát, nekem nagyon bejött és elég tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 10.

Imádom az illatát, nekem nagyon bejött és elég tartós is.

Tsigani13

2020. december 30.

Nagyon szeretem! Rajtam körte illata van és meglepően tartós. Reggel fújom és még délután is érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

haszi79

2020. december 9.

Áztatod magad a kádban, a víz már hűl, a fürdőhab pedig már elvesztette az akármilyen illatát és csak "hab" illat marad-na ez ugrott be elsőre.
Komfortos, egyszerű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Komfortos, egyszerű illat.

fioretta

2020. szeptember 3.

Nagyon kellemes illat!
Kifújáskor nagyon üde, friss, amolyan unisex tusolózselé illatra emlékeztet. Aztán egy kis idő múlva nagyon szépen letisztul és finom-bársonyos nőies illattá alakul. Szerintem nagyon jól passzol a lezser elegáns stílushoz.
A leírásban szereplő jelzők (nyugalom, zamatos aromák, békés, édes-virágos) abszolút igazak.
Tartósságát tekintve is elégedett vagyok.
Az üvegcse formája és a szép áttetsző-türkiz szín is jól harmonizál az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Nagyon kellemes illat!
Tartósságát tekintve is elégedett vagyok.

p.monicica

2020. július 8.

Nekem nagyon tetszik.
Friss, különleges nyárias.
Elég tartós az illata, hajnalba fújtam magamra és még délben is éreztem ahogy finoman körbelengett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Nekem nagyon tetszik.
Friss, különleges nyárias.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol