Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

A kivételes textúrájú, krémes, tartós hatást nyújtó szemhéjárnyaló ceruza divatos türkiz árnyalatban. Formulájának köszönhetően szemhéjárnyalóként és szemkontúrceruzaként is használható.

Kiszerelés: 5.4 g

0bikbik0

2016. július 22.

Színe csodás. Könnyű használni, krémes, lágy, nem karistol.
Maszatolódik valóban, nekem előbb-utóbb az egész szemhéjam türkiz színű lesz egy meleg nyári napon :-)
Ez a műanyag ceruzaborítás viszont egyetlen hasonló terméknél sem jön be, ennél sem... Bár kifejezetten sminkceruzához való hegyezőt használok, meg mindenféle trükköket is bevetek, hogy könnyebben és minél kisebb anyagveszteséggel hegyezhető legyen, ez a ceruza akkor is nehezen hegyezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Színe csodás. Könnyű használni, krémes, lágy, nem karistol.

adrica

2016. június 29.

Ahogy pakoltam a sminkszereim közt én is rátaláltam erre a kis nyári kedvencre. Vízvonalra nem vinném fel, mert ahhoz elég krémes. A színe viszont minden hátrányát, amit az előttem szóló említett, hogy kicsit elmászós, kárpótol érte. Általában csak nyáron használom, mert a barna bőrt és bármilyen színű szemet remekül kiemeli. Gyönyörű színe elvarázsol mindenkit. Ha nem visszük túlzásba a türkiz színt, akkor nem leszünk Törpillák, de ha csak a kiegészítőnk ilyen színű, akkor felerősíti az elegáns és a vagány megjelenésünket. Egyébként nálam lerobbanthatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

redheadvrouw

2014. október 3.

Tartósnak nem nevezném, sajnos hamar hajlamos elmászni a szempillák tövéről és korrigálni kell többször, de azért én szeretem. Csodaszép ez a szín. Olyan ritkán használom, hogy életem végéig elég lesz, pont ezért örülök, hogy van egy ilyenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0