Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OrosziEszti, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Mesés illatú, bőrpuhító és hidratáló hatású kézkrém. Illatát átjárja a sárgabarack, a körte, a magnólia, a jázmin, a bazsarózsa, a méz, a szantálfa, a shea-vaj és az ámbra aromája. Csodás ajándék Valentin-napra.

jane79

2018. április 30.

Kicsit túl édes volt nekem de azért szívesen használtam. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Kicsit túl édes volt nekem de azért szívesen használtam. Jól hidratál.

Pam

2018. február 24.

A csomagolása és az illata miatt szeretem. Nem a legjobb kézkrém, de a 4 pontot megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

edit91

2017. december 1.

A csomagolása nagyon tetszetős és az illata is nagyon finom. Jó az állaga, könnyen beszívódik, viszont a téli időszakban inkább, mint kiegészítő kézkrém használnám, mivel tény, hogy puhává varázsolja a bőrt, de ez inkább időszakos. Egy téli időjárásnak kitett, szárazabb kéznek nem nyújt tökéletes ápolást.

Újravenném? Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Újravenném? Talán.

Kriszti92

2017. november 6.

Szintén olyan jó illata van mint a szappanak,és nagyon jót tesz a kezemnek,jó puha lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Sebibarbi

2017. július 27.

Vizes állagú, nagyon parfümös, finom illatú kézkrém. Csatlakozom az előttem szólókhoz, viszonylag hamar beszívódik, egy darabig az illata is megmarad. Rövid ideig hidratáltnak érzem a kezem, de ez nagyon hamar el is múlik. A csomagolása és illata miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Yumechan

2017. július 16.

Már rájöttem, hogy jobban szeretem az ilyen könnyen folyó kézkrémeket, mert nekem sokkal jobban használ, jobban el tudom oszlatni a kezeimen, és hamar beszívódik. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

piperepozitív

2017. május 6.

Könnyen beszívódik, jó az illata, és szép a csomagolása, így irodai felhasználásra tökéletes.
Persze ha valakinek komolyabb hidratálásra van szüksége, ne ezt válassza. A kifejezetten száraz, esetleg érdes bőrre ez kevés.
Szerintem sokkal jobb az illata, mint a Bright Bouquet-nak, állaga, hidratáló ereje ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

pcsillu

2017. január 7.

Én személy szerint imádom ezt a kézkrémet, soha nem volt még ilyen jó. Kicsi, kényelmesen tárolható, hamar beszívódik, nem marad utána kellemetlen, ragacsos érzésem. Az illata is isteni, én csak dicsérni tudom a terméket, és már nemegyszer újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

JudithBeauty

2016. november 6.

Vizes állagú, könnyű kézkrém, és hamar be is szívódik, de nem jól hidratál. Sajnos száraz és érzékeny bőrömet szárította. Az illata és a csomagolása viszont imádni való, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

zdoreebaba

2016. augusztus 28.

Ez a kézkrém tipikusan az illatra megy rá. Ez az egyetlen pozitívum amit fel lehet hozni mellette. Hidratálása nem a legjobb, száraz bőrűeknek egyàltalán nem ajánlom, mert engem eléggé szárított. Az állagát csípem: krémes-géles, jól beszívódó krém. Hosszú távon pedig szárít. Az illatát imádom benne: olyan édes almás-barackos, a csomagolásáról pedig egy álomba illő babarózsaszín habos ruha jut eszembe! Én egyszerűen szeretem használni, de a hidratálása miatt nem kaphat 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak