Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Élvezze az élet minden pillanatát a vibráló, virágos Live In Colour Eau de Parfum varázslatos illatával. Egy pumpálás, és már érezheti a virágos-gyümölcsös-vizes eszenciák csodálatos hatását."

Ár: 2000 Ft , Eladó: v.szilvia789
Állapot: a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Oriflame Live In Colour EDP eladó
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

szabina971

2019. november 6.

Az első olyan parfümöm aminek pumpája van.
Megtetszett az illata is a katalógusban ezért megrendeltem.
Kellemes illata van tetszik.
Bőrirritációt nem okoz, ruhákra nem fog.
Ami hátrány benne hogy nem túl tartós rajtam az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Az első olyan parfümöm aminek pumpája van.
Megtetszett az illata is a katalógusban ezért megrendeltem.
Kellemes illata van tetszik.
Bőrirritációt nem okoz, ruhákra nem fog.
Ami hátrány benne hogy nem túl tartós rajtam az illata.

AnisiaBella

2019. szeptember 30.

Újravettem. Az első üveget imádtam, annak ellenére, hogy a szórós feje alighanem hibás volt, alig jött ki termék belőle, de kiszenvedtem az utolsó cseppig is, mivel egy egész nap körbelengő boldogság illat volt érte a jutalom. Bevezető áron vettem, de így is drága volt.
Viszont a csavar! A második üvegben már nem ugyanaz a minőségű parfüm van, hanem egy hígabb, bár ugyanolyan illatú, nulla tartósságú lötyike.
Miért?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Miért?

Feherzsofia

2019. szeptember 7.

Dobozaban elparolgott. Szoval nem tudom milyen illata van.:-) Ezekkel a fuffancsos dolgokkkal vigyazni kell. Tisztara 51 es korzet:-):-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bia93

2019. július 25.

Az üvege megfogott, nagyon szép, ráadásul nagyon megtetszett, hogy pumpás. Könnyed, kis nyári illat, de sajnos nem tartós rajtam, mint ahogy egy Oriflame illat sem. Ráadásul nagyon keveset adagol a pumpa, így ahhoz, hogy bármit is érezzek magamon, nagyon sokat kell pumpálnom belőle.Összességében véve nem rossz, de viszonylag ritkán nyúlok érte, így csak három csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Ajándékba kaptam és imádom. Az üvege rögtön megfogott. Az illata is remek bár az árához képest nem valami tartós ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

jane79

2019. május 10.

Nagyon nagyon tetszik az üvege. Megrendeltem és nem csalódtam, friss gyümölcsös az illata, nagyon tetszik. Szívesen használom mindennap. Nálam ha nem tekertem el a kis nyitó fújókát, olyan volt mintha szivárgott volna, mert a szobába belépve is éreztem az illatát, ha nem is használtam. Amúgy csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

dora_beata

2019. január 15.

Nagyon megtetszett az üvege, régóta szerettem volna ilyen pumpás parfümöt. Az illatát szeretem, igaz nem tart olyan sokáig, viszont a pumpás teteje állandóan leesik így csak 4csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

ALettah

2018. szeptember 18.

Úgy tűnik, a rebarbara az új vattacukor :) Ez a kis csiricsáré fujókás üveges semmiség pedig harsogó rebarbara pici cukorral abban a negyed órában, amíg érződik egyáltalán.
Nekem se az üveg, se az illat nem jön be, semmitmondó és nulla a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nekem se az üveg, se az illat nem jön be, semmitmondó és nulla a tartóssága.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 1.

Ismerősömnek vettem ajándékba, nagyon egyedi az üvege. Az illata pedig fantasztikus. Lehetne tartósabb, mivel Parfum-ként árulják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Ennie86

2018. augusztus 22.

Először az üvegébe lettem szerelmes. Aztán anyumtól megkaptam névnapomra. :) Nem csalódtam az illatában sem. Könnyed, nyárias, friss és mégis tartós. Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol