Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Krémes, 2 az 1-ben sampon természetes avokádóolajjal. Gyengéden tisztít és kondicionál, egy lépésben. Táplálja és fényesebbé teszi a hajat.

Szilikonmentes, formulája biológiailag lebomlik.

realshady

2020. február 9.

Nagyon finom illata van, sokáig elég és az ára is jó. Derékig érő hajamra használom, elégedett vagyok vele. Szépen tisztít, nem szárítja ki és nem is zsírosítja. Viszont csak samponnak ajánlom, önmagában nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

zdoreebaba

2019. szeptember 16.

Nem dobtam tőle hátast. Az a helyzet, hogy nálunk a családban mindenkinek a hajával van a legtöbb probléma, így nagyon kényesek vagyunk a samponokra. Gondoltam ezzel teszek egy próbát. Természetesen samponként használtuk. Igazából semmi extrát nem tapasztaltam a kevés, vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamon, ami kegyetlenül hullik és kopik is ráadásul. Az illata elmegy, de nem érezni rajta sokáig, elég olyan lapos,semmilyen lett tőle a fejem. Végül anyum elhasználta, de neki sem lett a favoritja. Illata elég kis kellemes avokádós-kamillás, bár nekem inkább a mézre hasonlít az illata felvitelkor. Legvégül tusfürdőként használtuk el. Felejtős, átlag termék. Egy dolog válik hasznára, hogy környezetbarát. Remélem más sikerrel jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

radioaktiva

2019. július 29.

Általában szeretni szoktam az ORiflame termékeit, de ez a sampon az egyik legrosszabb, amit valaha próbáltam. 2 in 1? Nemáááár. Ha nem teszek a hajamra pakolást vagy kondícionálót, akkor olyan sprőd lesz a vége, mint egy cirokseprű. Cserébe a töve már fél nap múlva iszonyat zsíros. Tény, hogy a samponokra nagyon kényes vagyok, és az általam eddig leginkább kedveltet az Yves Rocher ezer éve nem gyártja, de ez még a basic WU2-t is alulmúla :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

dora.banszki

2019. március 10.

Nagyon szeretem! Finom kamilla illatú, jól tisztít, nem zsírosít. A 3 éves kislányomhajára is ezt használjuk (miután a Baba epres sampontól viszketett a feje) . 2-3 nap mülva is finom kamilla illatú a hajacskája és nem viszket a feje. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

eperturmix

2018. január 13.

Most ez a sampon van nálam soron,és ahogy egyre többször használom,azt kell mondjam róla,hogy nem rossz,sőt..Pedig az oriflames tusfürdőkkel mindig befürdök,ezért a sampon,balzsamokra is ferde szemmel néztem eddig.Az illata nagyon finom,én rá merem mondani,hogy nem olyan mű,elég eredeti a kamilla benne,az avokádó olajnak nem tudom milyen illata kéne legyen.Csak azt sajnálom,hogy nem érződik száradás után.Persze elnyomja a kifésülő spray,hajvégápoló illata,de az viszont elengedhetetlen,mert nélkülük lehetetlen lenne kibontani a hajam.Ezért nem értem,hogy miért 2in1..ugyanis csikorgósra tisztítja a hajam,amit ugyan nem bánok,de fésűvel önmagában kínzás lenne neki esni,semmiféle kondicionáló hatása nincsen.Végeredményben megvagyok elégedve vele,szeretem és szívesen használom,de aki azt hiszi,hogy ezzel elintézheti a sampon+kondicionálást egyszerre mert 2in1,az csalódni fog.Bőven kell rá balzsam,pakolás,maszk akármi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid