Oriflame

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, puhává és ragyogóvá teszi a bőrt.

kviktoria

2017. október 20.

Nekem tetszik, hogy végre találtam egy arcradírt, ami tényleg radíroz is. A szemcséi kellőképpen nagyon és elég is van belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Alicee4

2017. június 29.

Első használatnál nem vettem észre túl nagy változást az arcomon radírozás után, viszont második alkalommal szép tiszta és üde lett a bőröm. Remélem 3x nem fog csalódást okozni :D Szerintem az árát simán megéri, nem azt mondom, hogy nincs jobb nála, de akciósan 500-600 forintért megteszi azt, amit egy arcradírnak meg kell tennie. ++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

ZsoYo

2016. december 16.

Csalódás.
Sajnos nem olvastam el itt előtte a véleményeket és hirtelen felindulásból megrendeltem. Az évek alatt bármelyik márka termékét használtam sokkal jobb volt, ennek sem az illata nem tetszik sem a "dolgát nem teszi" megfelelően. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Csalódás.

Dancsi91

2016. szeptember 22.

Szerintem zsíros bőrűek kerüljék el jó messzire ezt a készítményt.. azon kívül, hogy kb fél óráig sima és puha lesz a bőröm, semmi mást nem tesz. A mitesszerek ugyanúgy néznek ki, de mivel megdörzsöltem a bőrfelszínt, még gyorsabban és még jobban zsírosodik a bőröm tőle. Mivel problémás a T-zónám, így nekem ez extrán rossz. 2 csillag, de csak az illata miatt, mert az viszont nagyon kellemes, uborkás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

yuuki

2016. február 7.

600 Ft volt akciósan, azt teszi amit egy arcradírnak tennie kell. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

600 Ft volt akciósan, azt teszi amit egy arcradírnak tennie kell. Nekem bejött.

Mancsuka

2016. január 27.

Na jöttem lepontozni. Nekem nagyon nem jött be, az arcomat kicsípte, bepirosodott és nagyon érzékeny lett. Eladó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

AlexaNagy

2015. november 26.

Nagyon bevált nekem ez az arcradír, egyik kedvencem! :)
Épp olyan intenzitással radíroz, amennyire szükséges, kellemesen felfrissíti a bőrt, üde kinézetet ad az arcnak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nagyon bevált nekem ez az arcradír, egyik kedvencem! :)

lucintaa

2015. október 18.

Igazi felüdülés, igazi frissesség az arcbőrnek. A szemcséi nem durvák, de érezhetően radíroz. Az illata sem túl erős, hanem pont optimális. Nem kell belőle sok, és nem is kell mindennap használni, így szerintem az 50 ml-s gazdaságos kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

robszinka10

2015. április 25.

Kár hogy olyan kicsi :( de nekem nagyon tetszik. Friss lesz tőle a bőröm, és elég sok benne a kis radírgolyó (?!?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.