Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2018. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Aloe vera tartalmával kiegyensúlyozza a bőr pH-szintjét és visszaállítja hidratáltságát, mélyen kondicionál. Minden korosztály számára ideális.

EnyediF

2019. február 14.

Főként akkor használom, ha zsírosabb a bőröm, de én meg vagyok vele elégedve. Szerintem az arctonikoknak soha sincs jó illatuk, de használ, mivel nem fényesedik ki az arcom. Annyi talán a baj vele, hogy picit húzódik a használat után a bőröm, illetve hogy picit csípi. Ár-érték arányban megfelelő, noha kicsit drágábban vannak a piacon messze jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Csutak

2018. október 31.

Erre is csak azt tudom mondani, mint a zselés arctisztítóra. :) Jól tisztít, finom az illata és sokat segített abban, hogy ne legyen olyan zsíros a T-zónám. Nem jött persze helyre teljesen, de ahhoz, hogy ez megtörténjen, teljes körű orvosi látogatáskörút kellene. Tanácsadói kedvezménnyel az ára is nagyon korrekt. :) Hamarabb fog elfogyni, mint az arctisztító, de nem baj, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

ALettah

2018. augusztus 20.

Hosszú ideig pattanásos, problémás bőröm volt, dermatológus segítségével végül szépen helyrejött, de évek óta nem kenek semmi olyasmit az arcomra, ami nem dermatokozmetikum. Most először próbálkoztam be ezzel a kis tonikkal, mert már régóta helyrejött a bőröm, és a nyári utazásokhoz a 400 ml-es LRP Effaclar arctisztítóm nem túl praktikus, tehát első sorban a kicsi, kompakt csomagolása miatt döntöttem mellette.
A sminket, port, piszkot remekül leszedi, igyekszem nem szagolgatni, mert kicsit poshadt víz szaga van, de ez szerencsére nem sokáig érződik.
Egy hét használat után problémát nem okozott, talán picit zsírosabb a bőröm, mint az Effaclarral, de lehet az utóbbi napok kánikulája miatt is.
Közepes termék, megleszünk most együtt, de hosszú távra nem vállalnám be, maradok a megszokottaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

szxndi

2018. május 7.

ettől a terméktől annyi piros pattanás jött ki a homlokomon, mint még soha. ciki vagy nem ciki, konkrétan elsírtam magam, mikor megláttam :D szinte nem ismertem magamra. másoknál lehet bevált, nekem kb. pokollá tette a tükörbe nézésem :D....na mindegy. legalább elhatároztam, hogy SOHA nem kísérletezek többet termékekkel, maradok a jól beváltaknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

nita99kasler

2018. április 12.

Nagyon szépen leszedi a sminkmaradványokat és a mindenféle szennyeződést az arcról. Szeretem használni, kellemes érzés. Nem hagy ragacsos utóérzetet és szinte azonnal beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

csilla11112

2018. február 28.

Sajnos a fenekem gyakran kipattog, olyankor esténként ezzel szoktam kenni, 2 nap alatt rendbe teszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Lolychan

2018. január 21.

Én nagyon szeretem ezt a tonikot. Gyulladáscsökkentő, remekül tisztítja az arcomat. Igaz kicsit szárít, de utána rögtön hidratálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

bakocsenge

2018. január 20.

Én szeretem ezt a tonikot, bár az is igaz, hogy mindennapi használatra nem alkalmazom, inkább amikor ott alszom valahol, vagy utazom, akkor kerül elő. Az illatát szeretem, felfrissíti az arcomat. A ragadós érzet az arcomról pár másodperc után tűnik el. Hát az összetevői nem a legjobbak, ezért nem adok neki négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Eszterk6

2017. december 4.

Illata kellemes, hatása nem sok minden. Nem igazán van vele bajom de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Csetty

2017. október 27.

A legtökéletesebb és legkíméletesebb tonik amit eddig használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

A legtökéletesebb és legkíméletesebb tonik amit eddig használtam.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.