Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A mandulaolaj az egyik leggyengédebb, tápláló hatású olaj, amely különösen ajánlott a babák érzékeny bőrére. A napfényes Kaliforbiából származik, nyugtatja az irritált bőrt.

Hasmoininfa

2021. március 22.

990ft korul lehet kapni az Oriflamenel, olyan hajolajat kerestem ami cgm, plusz pont, hogy a szaraz boromre is tokeletes. Nagyon finom az illata, hamar beissza a borom, hajra viszont 2-3 cseppnel tobbet nem szabad tenni, mert osszetapad, de a szaraz gondor haj szerintem imadni fogja. Most megrendeltem az avokado olajos valtozatat is, kivancsi leszek arra is. 100ml-es kiszereles, egy jo ideig eleg lesz, ar-ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.