Oriflame

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Arcápoló zselé organikus sárgabarackkal és narancskivonattal. Fiatalos ragyogást és optimális hidratációt nyújt a bőrnek. Hatására azt frissnek, energizáltnak, ragyogóbbnak és selymes tapintásúnak érezheted. Használat során hűsít, citrusos illata van.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes formula.

zonga

2020. május 25.

Kicsit hígabb, vizesebb állaga, mint, amire számítottam, de zselének zselé. Ebből adódóan könnyen kenhető, könnyen beszívódik. Gyorsan becuppantotta a bőröm. Valóban hűsítő hatása van, és kellemes sárgabarackos illata, így felfrissül tőle az arcbőr. A hidratáló hatása egyelőre rendben. Kellett pár perc a teljes beszívódáshoz (addig picit ragacsos hatású), de utána puha lett az arcom tőle.Tetszik a kiszerelése, utazóbarát. 50 ml-s- átlagos mennyiség, de mégis olyan kicsinek látszik, nem törik, könnyen a táskába tehető.
Ami a negatívuma: szerintem drága (én akciósan vettem, úgy megéri), és ha nappali krémként használjuk, célszerű lenne bele némi fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Narancssárga.