Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lummys, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Krémes sampon természetes búzakivonattal és kókuszolajjal. Gyengéden tisztítja a hajat, csökkenti annak szárazságát és későbbi károsodását. Formulája biológiailag lebomló.

zdoreebaba

2021. február 6.

Tudom, hogy ez száraz hajra lett kitalálva. Nekem zsíros hajam van, de a hajvégem mindig hamar eltöredezik és gondoltam kipróbálom rá. Nem kellett volna. Eléggé zsírosította a hajamat és a hajvégem állapotán sem láttam semmiféle változást. Egyik vásárlóm pedig esküszik erre, hogy a száraz haját szépen rendbetette. Állagában egy krémes, jól habzó termékről van szó és enyhe kókuszos illattal van dúsítva. Nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

EveLina

2020. november 18.

kellemes illata van és a balzsammal együtt egész jó, de csak egy sima sampon, nem tapasztaltam rajta semmi extrát és nekem is hamar újra zsíros lesz utána a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Lummys

2018. augusztus 2.

Ma jött meg balzsamal együtt, kimosom vele a hajam és majd meglátásom mi lesz. Illata nekem ilyen műanyagok de elmegy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Lilluska

2018. március 24.

Szerintem egy átlagos sampon, teszi a dolgát. Balzsam mindenképp kell hozzá, én megvettem a hozzá tartozót, együtt használva nagyon szép puha, és fényes a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Kisani

2018. január 10.

Sajnálom, de szörnyű. Nagyon akartam szeretni, aztán azt mondtam, hogy azért csak elhasználom, de inkább már csak a felmosóvízbe maximum! Korpásított és zsírosított. 2 nappal hajmosás után már úgy viszketett a fejbőröm, hogy véresre kapartam. Emellett mosás utáni 2. nap már csupa zsír volt a hajam, ami más samponokkal minimum 3 napot azért szépen kibírt. Még 1 tanulság nekem: sose vegyél nagy kiszerelést, csakis bevált termékekből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

sieszter

2018. január 9.

Az illata nem kókusz, hanem vmi műanyag. A vége felé már kezdett picit korpásítani. Szerintem nem veszek több oris sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Laura2000

2018. január 8.

A balzsamjával együtt vettem meg. Jól tisztít, szerintem szépen habzik és kellemes illata van. Nekem bejött ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

mlaura897

2017. november 23.

Imádom az illatát, nagyon jól megtisztítja a hajamat és a fejbőrömet is. Nekem a nagyobb kiszerelés van belőle, ami elég sokáig elég. Nem mondanám azt, hogy ez a világ legjobb samponja, de meg van rá az esély, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Bradshaw

2017. október 15.

Szerintem ez egy átlagos sampon. Nem érzem hogy sokkal puhább lenne a hajam. És a kókuszt alig érzem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

MissNothing

2017. július 25.

Nekem bevált. Picit rendbeszedte a hajamat, pedig nem voltam elhalmazva reményekkel, csak tetszett az illata, ez volt az oka, hogy megvettem Eddig meg vagyok elégedve vele.. Így nyáron, több óráig tartó frissesséhget nyújt, több ideig érezni a kókuszt... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.