Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő és tisztító hatású tusolózselé természetes levendula olajjal. Hatékonyan tisztít, nyugtatja a testet és a lelket. Pazar illata van. Formulája biológiailag teljesen lebomlik.

Alaya

2019. december 3.

Finom, levendulás illata van, jól habzik. Nem szárít, és elég sokáig elég, kisebb mennyiség is elég alkalmanként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

jazsa

2019. szeptember 21.

Finom illatú,nem szárít. Nekem sokáig tartott mire elfogyott:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Finom illatú,nem szárít. Nekem sokáig tartott mire elfogyott:)

rLau88

2019. szeptember 8.

Nagyon finom illata van de sajnos nem érezni túl sokáig fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Nagyon finom illata van de sajnos nem érezni túl sokáig fürdés után.

cattitude

2019. május 31.

finom az illata, de eléggé szárít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

finom az illata, de eléggé szárít :(

Vajdus23

2018. november 17.

Nagyon kellemes az illata, sokáig érzem még magamon zuhanyzás után. Remekül habzik, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Yumechan

2018. június 30.

Annyira vártam, hogy megkapjam, mert hát levendula, és imádom a levendulát. Viszont ez nekem büdös, tutira bennem van a baj, mert anyukám szereti, de nem tudom. El sem tudom viselni a szagát. Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

pillangolany7

2017. december 12.

Nagyon szeretem, valódi levendulaillata van és kíméletesen tisztít. Külön szeretem ebben a termékcsaládban, hogy biológiailag lebomló anyagokból készül, így nem szennyezi a környezetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

esztikhlm

2017. november 1.

Nagyon szeretném, ha nem lenne ilyen drága.. Nem sajnálom a pénzt általában ilyenekre, de olyan gyorsan fogy, és ahhoz képest elég húzós az ára. Pedig egyébként nem egy rossz termék, jó illata van, jól habzik, de sajnos nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

trisztan

2017. október 27.

Az ára miatt négy csiilag... egyébkéntq nagyon kellemes kis tusfürdő, olyan gyógynövényes-levendulás illattal, kellemes érzettel a bőrön, de minden napra azért nekem luxus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

lenlilla0924

2017. október 16.

Nagyon szeretem! Alig kell belőle a pamacsra,nem szárít, sokáig érezni lehet az illatát. Akciósan mindig rendelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.