Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratálja, frissítő a bőrt, csökkenti a fáradtság jeleit.

jatekny

2017. március 24.

15-19 éves koromig minden hétvégén használtam és tökéletes volt.Aztán most 20 év elteltével újra próbáltam ,most is látható volt a változás annyiban ,hogy szépen hidratál és puha lesz a bőröm,de közel se olyan a hatás.
Szerintem ez max 25 éves korig hoz látványos változást.
A felvitel után nekem is csípett 1 percig,aztán elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Szerintem ez max 25 éves korig hoz látványos változást.
A felvitel után nekem is csípett 1 percig,aztán elmúlt.

AlexaNagy

2015. december 28.

Akkor most jön egy pozitív vélemény is , nekem se nem csíp , semmi kellemetlen hatást nem kelt.
Az illata nagyon kellemes, lemosás után friss és puha utána az arcbőröm, én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

SimonO

2015. szeptember 11.

Zselés arclemosóként funkcionálna jobban, csak nem habzik. Használata után érezhetően hidratált bőrt kapok. Elhasználgatom, de arcmaszk fő funkciójaként nem működik. Próbáltam arcradírral kombinálni, az sem vált be.
Elhasználva a véleményem: arcfrissítőnek elment. Kevés termék volt benne, pár használatra így nem venném meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

0bikbik0

2015. július 4.

Ööööö, nem igazán jöttem rá, ez mire való. Mármint mit kelle éreznem a csípő, égető érzésen kívül, amit felkenéskor érzek, mert biztos nem ez a termék célja. Piros, tarjagos arc a felkenés eredménye, pedig nem mondanám érzékenynek a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Cu2tka-baba

2015. április 30.

Ez valami katasztrófa! Felkentem és úgy égett az arcom, hogy majdnem sikítottam, pedig hűsítő táplálásra számítottam.Azonnal lemostam és még egy darabig utána is csípett:S Borzasztó volt:S Pedig ritkán vagyok érzékeny lemosható arcmaszkokra :S Katasztrófa és pénzkidobás:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.