Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2011. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag kézkrém, amely simábbá teszi és táplálja a kézbőrt.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Szeretem. Nagyon jó illata van és puhák lesznek tőle a kezeim.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Szeretem. Nagyon jó illata van és puhák lesznek tőle a kezeim.:)

Vivianka

2013. július 16.

Nincs vele semmi gondom, de nem is igazán szeretem. Egy kicsit jellemtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Nincs vele semmi gondom, de nem is igazán szeretem. Egy kicsit jellemtelen.

missluca

2013. március 26.

Nagyon nagy kedvenc! Könnyü krém, jól hidratàl, az illata is mesés. Màr 1 éve szinte csak ezt hasznàlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 26.

Ablaze

2012. április 2.

Szeretem ezt a krémet, jó az illata, jól hidratál és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Szeretem ezt a krémet, jó az illata, jól hidratál és tartós.

nemesanita

2011. szeptember 29.

Nem szerettem,szerintem olyan zsíros érzetet hagy a bőrön,már az illatát is untam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

roni94

2011. július 6.

Szeretem ezt a kézkrémet, finom illata van és jól hidratál. Negatívumként annyit tudok mondani, hogy kicsit híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak