Oriflame

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: kinnnga, Módosítva: 2014. december 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

A csodás dália, az érzéki szantálfa és zamatos fekete ribizli vonzó illata. Virágos-gyümölcsös-fás illat.

Az illat a fanyar, rubinvörös pomelo és a pezsgő, narancsos jegyeket hordozó mandarin zamatával indul, majd a lédús málna gyümölcsös csobbanása adja az induló akkordok fenséges frissességét.

A titokzatos sötétvörös ‘Midnight’ Dália hozza létre az édes, ellenállhatatlan és érzéki illatot. Az EdT gazdag jegyei, a finom fehér jázmin szirmok és a leheletnyi nőies narancsvirág, lágyan hangsúlyozza a nőiességet

A vanília intenzív illata hangsúlyozza a Masquerade lenyűgöző varázsát, míg egy csipetnyi krémes szantálfa kontrasztja a púderes, édes pillecukorral teszi elbűvölővé az illatot

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 2000 ft , Eladó: Puszedli01
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Cassy

2019. július 20.

Imádom az illatát. Olyan karácsonyi fílingje van számomra. Lehet csak azért, mert karácsonykor láttam elsőnek a katalógusban. Már többször újra vettem. Rajtam édeskés illata van, sajnos nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

jane79

2019. május 11.

Akciósan vettem meg és nem csalódtam. Nagyon intenzív illata van, egész nap érzem magamon, de nagyon szeretem a fűszeres illatát, sokszor nyúlok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Amargant

2016. január 31.

Tavaly karácsonyi ajándék volt édesanyámtól, ez a dolgozós téli parfümöm. A tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, és a leszáradása se szakaszos, intenzív az első egy-másfél órában, és utána már bőrközelivé szelídül, semmi átmenet a kettő közt. Rajtam a gyümölcsös jegyei jönnek ki inkább, és valamire nagyon emlékeztet az illata, de egy éve nem jövök rá, hogy mire :)
A tartóssága miatt egy csillag mínusz (az üvege meg annyira szép... ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

A tartóssága miatt egy csillag mínusz (az üvege meg annyira szép... ).

tokfejessi

2016. január 14.

Ennyi pénzért jobb parfümöt el sem tudok képzelni. Napi szinten használom a bőrömre fújva (fülem töve, nyakam, csuklóm), és kimondottan tartós.
Nem is nagyon tudok róla negatívumot írni, maximum annyit, hogy néha kicsit szárítja a bőrömet. De ez már a sokadik parfüm, ami ezt váltja ki nálam, így nem vonok le érte csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

szakalasdora

2015. október 14.

Ajándékba kaptam, nem vagyok nagyon Oriflame párti. Az illata kellemes, bár nem az én világom, a páromnak tetszik ezért használom alkalomadtán. Azért csak 2 csillag, mert befújom magam vele reggelre és mire beérek a munkába, már alig érződik belőle... Nem tudom mennyibe került, de pénzt ne adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

siskin7

2015. február 10.

Éppen az aktuális kedvencem nekem is, nem volt drága, és a próba illat után mellette döntöttem. Tetszik az a sejtelmesség benne, és igazán az én illatomnak tudhatom az édességét. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Princess

2014. december 25.

Én is elmondhatom, hogy az új kedvenc... Édeskés, de olyan érdekes.. Leginkább a D&G Light Blue-hoz tudnám hasonlítani, de mégse olyan :D biztos, hogy újra meg fogom rendelni!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

MayaBaba

2014. december 21.

Nekem kb. 4-5 órán keresztül marad meg az illata. Nagyon kellemes, édeskés, most ez a legújabb kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Panni93

2014. december 16.

Az illata nekem nagyon tetszik. Ilyesmi illatot gondoltam magamnak őszre/télre. Sajnos tartóssága elég gyenge, de ennyi pénzért megérte. Nem fogom újra vásárolni az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Nefertiti

2014. december 15.

Vakon rendeltem, sajnos nem tetszik, nekem tul eros. Engem is a Parisian chicre emlekeztet ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.