Oriflame

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, az összetevőket feltöltötte: kinnnga, Módosítva: 2021. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

A csodás dália, az érzéki szantálfa és zamatos fekete ribizli vonzó illata. Virágos-gyümölcsös-fás illat.

Az illat a fanyar, rubinvörös pomelo és a pezsgő, narancsos jegyeket hordozó mandarin zamatával indul, majd a lédús málna gyümölcsös csobbanása adja az induló akkordok fenséges frissességét.

A titokzatos sötétvörös ‘Midnight’ Dália hozza létre az édes, ellenállhatatlan és érzéki illatot. Az EdT gazdag jegyei, a finom fehér jázmin szirmok és a leheletnyi nőies narancsvirág, lágyan hangsúlyozza a nőiességet

A vanília intenzív illata hangsúlyozza a Masquerade lenyűgöző varázsát, míg egy csipetnyi krémes szantálfa kontrasztja a púderes, édes pillecukorral teszi elbűvölővé az illatot

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 4000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új- fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta vagy csomagautomata
Ár: 2500 ft , Eladó: Suzy1
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

RyahOneY

2021. április 26.

Talán valamikor 2 éve vettem meg, leakciózva - és elsőre leginkább a külcsín fogott meg, ez a gyönyörűséges lila dizájn (a lila az egyik nagy kedvencem a színek terén). Nem volt illatosított oldal, de szeretek az illatokkal kísérletezni, így nagy nyitottsággal és örömmel vártam, hogy kézhez kapjam, és nem is volt akkora csalódás. :) Valóban misztikus, fanyar, furcsa elegyet alkotnak az illatjegyei, nem igazán érzem magaménak, de pár hónapja előszedtem, hordom magammal a táskámban munkába is, és használgatom. Abból a szempontból nagyon tartós, hogy egyszerre kevés kölnit permetez ki a szórófej, így nagyon sokáig elég, és azt kell mondjam: kölni létére illat szempontjából is tartós, néhányat fújok magamra délelőtt, és még délután is érzem, igaz, akkor már bőrközelivé szelídülve (de nekem így is nagyon tetszik). :) Fogalmam sincs, mikor fog elfogyni, mert kb. 2-3 hónap alatt sem tartok még a felénél sem... :'D De egyszer majd csak... :D
Nem venném újra (talán már nem is gyártják azóta), viszont egynek egész jó kis élmény, az akciós árát abszolút megérte, és nem bánom csöppet sem, hogy megvettem anno. :)

[Tanakodtam, hogy 3 vagy 4 * legyen, de nem volt szívem 3-at adni, mert igazából egész klassz kis illatszer ez, kölnihez képest pláne. Megérdemli a 4-et. :) ]

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Angyalka94

2020. február 10.

Akciósan vettem meg így megérte azt mondhatom. Az illata nagyon tetszik ám bár nem valami tartós. De ha azt nézem hogy 2000ft ért jutottam hozzá akkor megérte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

kicsimira

2020. január 27.

Gyönyörű illat,gyönyörű üvegben. Megvettem használgattam,de nem tudtam teljesen a magamèvá tenni. Tovább is adományoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Cassy

2019. július 20.

Imádom az illatát. Olyan karácsonyi fílingje van számomra. Lehet csak azért, mert karácsonykor láttam elsőnek a katalógusban. Már többször újra vettem. Rajtam édeskés illata van, sajnos nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

jane79

2019. május 11.

Akciósan vettem meg és nem csalódtam. Nagyon intenzív illata van, egész nap érzem magamon, de nagyon szeretem a fűszeres illatát, sokszor nyúlok utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Amargant

2016. január 31.

Tavaly karácsonyi ajándék volt édesanyámtól, ez a dolgozós téli parfümöm. A tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, és a leszáradása se szakaszos, intenzív az első egy-másfél órában, és utána már bőrközelivé szelídül, semmi átmenet a kettő közt. Rajtam a gyümölcsös jegyei jönnek ki inkább, és valamire nagyon emlékeztet az illata, de egy éve nem jövök rá, hogy mire :)
A tartóssága miatt egy csillag mínusz (az üvege meg annyira szép... ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

A tartóssága miatt egy csillag mínusz (az üvege meg annyira szép... ).

tokfejessi

2016. január 14.

Ennyi pénzért jobb parfümöt el sem tudok képzelni. Napi szinten használom a bőrömre fújva (fülem töve, nyakam, csuklóm), és kimondottan tartós.
Nem is nagyon tudok róla negatívumot írni, maximum annyit, hogy néha kicsit szárítja a bőrömet. De ez már a sokadik parfüm, ami ezt váltja ki nálam, így nem vonok le érte csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

szakalasdora

2015. október 14.

Ajándékba kaptam, nem vagyok nagyon Oriflame párti. Az illata kellemes, bár nem az én világom, a páromnak tetszik ezért használom alkalomadtán. Azért csak 2 csillag, mert befújom magam vele reggelre és mire beérek a munkába, már alig érződik belőle... Nem tudom mennyibe került, de pénzt ne adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

siskin7

2015. február 10.

Éppen az aktuális kedvencem nekem is, nem volt drága, és a próba illat után mellette döntöttem. Tetszik az a sejtelmesség benne, és igazán az én illatomnak tudhatom az édességét. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Princess

2014. december 25.

Én is elmondhatom, hogy az új kedvenc... Édeskés, de olyan érdekes.. Leginkább a D&G Light Blue-hoz tudnám hasonlítani, de mégse olyan :D biztos, hogy újra meg fogom rendelni!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.