Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krizanten03, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű, selymesen lágy alapozó, amely tökéletesen matt fedést nyújt. Kovaföldtartalma folyamatosan biztosítja az arc fénymentességét. Vízalapú formula, kombinált/zsíros bőrre.

5 féle árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 30 ml

Vivianka

2013. július 17.

Nekem natural beige van belőle. Mielőtt felviszem, kenek alá valamilyen hidratáló krémet, és azzal együtt dolgozom el az arcomon, Így nem lesz maszkszerű, és nem is csomósodik tőle. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

floracska6

2013. április 16.

Ez egy jó alapozó! tényleg nem fénylik! nekem a porcelain árnyalatban van, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

ritariot

2013. április 14.

Kezd elfogyni. Én egy kicsit nyomok a kezemre, majd szivaccsal viszem fel és úgy egyáltalán nem maszkszerű :) Csak a homlokomnál szokott csomósodni, vagy nem is tudom, hogy mondjam, szóval ott csúnyán fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

nkatika

2013. február 12.

Néha, korrektorként használom, annyira mű és maszkos. Csak kicsi adagban lehet használni, egyébként felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Tesa

2013. január 6.

Egyetlen egyszer volt rajtam, egy Oriflame sminkelés alkalmával. Teljesen mű hatása van, és szabályosan érzem, hogy megfojtja az arcom. Aztán amikor végre volt alkalmam lemosni, akkor csak úszkált a fejemen, se sima vízzel, se popsitörlővel nem jött le, de még az arctisztító tejnek is feladta a leckét. Mellesleg nem mattosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

CocoSunrise

2012. november 28.

Átlagos kis alapozó, tényleg mattít de nincs túl természetes hatása a bőrön. Kicsit sárgára húz a Natural Beige árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

jesuisunchat

2012. november 28.

Régebben használtam, nem túl problémás bőrre szerintem elég jó. Nyilván kell fölé valamennyi púder de elég tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

bogárkabogárka

2012. október 17.

Egyik legjobb eddigi alapozóm. Való igaz, a fedése nem a legjobb, de egyáltalán nem tartottam rossznak azt sem. Persze a nagyon szembetűnő bőrhibákat, pattanás nyomokat stb. nem ez fogja eltüntetni, de a nem túl problémás bőrt egyenletessé, széppé varázsolja.
Mivel nekem eléggé zsírosodásra hajlamos a homlokom, fontos szempont volt, hogy segítsen rajta, mert eddig a legtöbb alapozótól csak még zsírosabb hatású volt a bőröm ott. De mikor ezt használtam, sokkal jobb, természetesebb hatású volt, mint eddig bármitől.
Az árát nekem abszolút megérte!
Ha jól emlékszem, Natural Ivory vagy Porcelain árnyalatot választottam. Én alapból a világosabb színű alapozókat szoktam venni, ha egy mód van rá, úgyhogy a sárgás árnyalatról nem tudok nyilatkozni, mert ez szép világos volt és természetes, friss árnyalatúvá tette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Az árát nekem abszolút megérte!

addiction

2012. október 8.

Nekem kissé zsíros a bőröm, ezért rendeltem meg, Porcelain árnyalatban. Nem volt hiába, nekem nagyon bejött, kb. 2 perc múlva érzékelhető a mattító hatás. A sárgás árnyalat tényleg megvan, de csak akkor látszik, mikor felkened, utána eltűnik, igazodik a bőrszínhez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Orsyna

2012. augusztus 13.

Az árnyalattal nincs gondom csak eléggé maszkszerű mint a vakolat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Az árnyalattal nincs gondom csak eléggé maszkszerű mint a vakolat.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.