Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Ez a virágos-gyöngyvirágos-fehér virágos illat frissességet és üde ragyogást hoz napjainkba. A zamatos, aromás fekete ribizli rügyének aromája és a mézédes hársfavirág esszenciája bujaságot visz az illatba, az ábelfű magjának illata pedig harmóniát és nőiességet kölcsönöz."

Oriflame Memories Chasing Butterflies EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dea0609

2021. március 4.

16-17 éves koromban használtam. Nagyon szerettem,bár nem valami tartós. De annak a korosztálynak tökéletesen megefel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

bia93

2019. július 25.

Én szerencsére nem éreztem ki belőle a gyöngyvirágillatot, mert azt utálom. Nekem ez egy nagyon finom virágos-zöld illat, amiből a tavaly nyáron 2 üveggel is elhasználtam. Nem tart sokáig, de azért az árért, amiért meg lehetett venni, simán fújkodom naponta többször is.Ráadásul nem jár le könnyen róla a kupakja, így táskába is bátran bele lehet dobni. Ez nekem egy telitalálat illat volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Pearl30

2019. június 17.

Én nagyon szeretem, és a barátom is mindig ezt szeretné érezni rajtam, ha megyünk valahova. Rajtam a gyöngyvirág érvényesül a legjobban, és még órák után is szoktam érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

elfmercina

2019. június 12.

Nekem allergiám van jó pár növényfajtára, így óvatosan választok tusfürdőt, permetet, parfümöt is.
Mivel ennek nem olyan erőteljes az illata, ezért számomra ez az ideális választás.
A csomagolás is bájos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

A csomagolás is bájos.

ALettah

2018. augusztus 7.

Egész bájosan indul: hársfa és gyöngyvirág illattal, de sajnos hamarosan csatlakozik hozzá egy szúrós, kellemetlen, szintetikus pézsmás alap, majd az egész eltűnik egy óra alatt.
A bájos üvegecske és a barátságos ár ellenére sem venném meg, akkor már inkább egy jó testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

b5bea

2018. január 7.

Kellemes illat, pár órán keresztül jól érezhető, ezer forintot simán megért akciósan. Valószínűleg újra is venném, ha nem várna rám még annyi felfedezni váró illat...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

zdoreebaba

2017. december 27.

Az igazi nagybetűs LOCSOLKODÓS kölni. Senkit nem szeretnék megbántani, de ez tényleg az igazi locsolkodáshoz való kis kölni, amivel járják az utcát a fiatal srácok. Én éppenséggel mamámtól kaptam múlt karácsonyra. Kibontottam, de egyből érződött benne a gyöngyvirág, amit én nem annyira szeretek. Anyumnak pedig kimondott kedvence a gyöngyvirág, így megszagoltattam vele. Szerinte ez egy átlagos, kis lányos, tavaszébresztő illat. Elkezdtem letesztelni és kifújva teljesen más a hatása, mint üvegcséből szagolva. Úgy már nem is annyira a gyöngyvirág, hanem a vizes jegyek és a hársfavirág dominál. Megszeretni nem fogom. Átlagos kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Judittttt

2017. december 26.

Talán ez tetszik a legjobban a memories sorozatból. Nekem nagyon a tavasz jut róla eszembe, szinte felcsendül a fülemben a Vivaldi tavasz, ahogy a frissen kifújt parfümöt szagolom a kezemen :D Magamtól nem valószínű, hogy megvenném, kicsit átlagoska, egyszerűcske, nem tartós, de nem kellemetlen, kifejezetten kellemesnek, frissnek találtam, biztos, hogí el fogom használni munkába majd, ha beköszönt a tavasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

borntobe

2017. október 27.

Ez egy tök jó hétköznapi illatocska, nem is akar több lenni. Friss, virágos, nem túl tartós, de nem is ötperces. De le kell pontoznom, ugyanis a hársfavirág miatt választottam ezt, meg nem mondanám, hogy van benne, mert egyáltalán nem emlékeztet rá sajnos, emiatt csak hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

anitaaa04

2017. június 9.

Kellemes illat, a tartóssága nagyon kicsi,szép üveg/doboz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kellemes illat, a tartóssága nagyon kicsi,szép üveg/doboz.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Linalool, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.