Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy szenvedélyes, keleties-vaníliás-gyümölcsös illat. Egy izgalmas, csábító illat a zamatos sárgabarack, a szenvedélyes fehér rózsa és az ellenállhatatlan, édes praliné eszenciájával, amelynek senki nem tud ellenállni."

Illatkreátor: Thierry Bessard

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csutak

2019. november 29.

Csak azt tudom mondani, amit a többiek is előttem. Finom, sajnos nem túl tartós illata van (ezért vonom le az egy csillagot), én nagyjából mindenféle alkalomra használom, ha éppen erre gondolok. :) Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

jane79

2019. május 10.

Nagy csalódás volt számomra, nagyon émelyítően édes illat. Továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagy csalódás volt számomra, nagyon émelyítően édes illat. Továbbajándékoztam.

Yubiri

2018. november 30.

Upd. 2018. november 30. A végére nagyon nem kedveltem már ezt az illatot, alig bírtam elhasználni, mintha az illata is rövid időn belül megváltozott volna, eltűnt a mélysége....
2016. szeptember 20. Számomra egy mélyebb illat, ami nem lenne rossz, akár még szexi is lehetne, viszont szinte semmi hatósugara.
Annyit ér, amennyit az ára akciósan, kb. 1300 Ft-ot.
Up. tegnap kipróbáltam DM-ben a La Rive In Woman illatot, (Armani Sì utánzat) és jellegében ez az Oriflame parfüm jutott róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Annyit ér, amennyit az ára akciósan, kb. 1300 Ft-ot.

ALettah

2018. augusztus 8.

Mintában próbáltam, a raklapnyi új Oris minta között. Az izgalmas, fiatalos, bulis neve a leginkább dícsérendő dolog rajta. Azon kívül az egész egy jellegtelen, édes kis lötty, se praliné, se barack, csak édes. Kár is több szót pazarolni rá.
Tartóssága sincs. Nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tartóssága sincs. Nem is baj.

fazekaslilla1995

2018. április 16.

Szeretem az illatát, édes, de nem émelyítő. Sajnos csak rövid ideig tart ki (3-4 óra), viszont ennyi pénzért (1300,-) még ez is jónak számít. Hétköznap melóba, suliba teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Agnes004

2018. február 13.

Szeretem, számomra kellemes illatú, nem tolakodó de lehetne picit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Szeretem, számomra kellemes illatú, nem tolakodó de lehetne picit tartósabb.

b5bea

2018. január 7.

A 3 illat közül ő a kevésbé kedvenc, de így is egy kellemes, finom, lány, pár óráig érezhető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

adapinks

2017. december 27.

Karácsonyi ajándékként kaptam. Szerintem erre értették, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. :D
Kis tingli-tangli édes illat, ami rajtam pár óráig tart. Az üveg mérete táskabarát. Elfújkálom rosszabb pillanataimban, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Judittttt

2017. december 26.

Mind a három parfümöt megkaptam karácsonyra ebből a memories sorozatból. Ez tetszik a legkevésbé. A tizeknekttő egy tucat édes vattacukros illatokra emlékeztet ... jellegtelen és komolytalan, de még csak nem is igazán kellemes az én orromnak. Ez a parfüm szerintem arra való, hogy tizenéves lányok a sulibuliba fujkálják magukra meg egymásra. Gagyika. 2 csillag mert nem kifejezetten büdös és szép a csomagolása. Mivel itt se lehet eladni vsz majd megpróbálom sajnos tovább ajándékozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

covergirl

2017. december 7.

Semmi komoly szándékom nem volt a megvásárlásával, táskába dobálós "gyorssegélynek jó lesz" alapon rendeltem meg. Nagyon féltem, hogy gagyi tucat-édes illata lesz, de meglepően kellemes és egyedi illatnak érzem én is és mások is. Nem tartós, de ennyi pénzért csodálkoznék, ha az lenne. Üvege meseszép. Azon kaptam magam, hogy minden nap használom, a nagy márkás parfümjeim fél éve egy-két alkalom kivételével száműzetésben vannak miatta.

Illatáról annyit, hogy az Yves Saint Laurent Black Opiumjára voltam rápörögve nemrég, vásárlás előtt voltam már. Egy buliban is azt viseltem az egyik csuklómon, a nyakamon pedig ezt a kis rózsaszín csodát, mert hát a Mü**erben nem akartam magam tetőtől talpig befújni, de "csupasz" nyakkal sem indultam volna el otthonról, ez a kis rózsaszín meg olyan kis szolid, nem veszett össze az YSL-el. Az este folyamán 3-an, 4-en jöttek oda hozzám (idegenek is), hogy mit viselek, eszméletlen jó illatom van! Nagy büszkén mutattam a YSL-t a csuklómon, hát nem, nem ezt érzik...meglepődtem. Mondtam, hogy szaglásszák meg a nyakam, esetleg az? Hát persze! Milyen márka? Amikor mondtam, hogy egy Oriflame, ráadásul, hogy mennyiért vettem, majdnem dobtak egy hátast :))) Le lettem beszélve a YSL-ről, illetve az Oriflamenek hoztam pár új vásárlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamal, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.