Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Egy szenvedélyes, keleties-vaníliás-gyümölcsös illat. Egy izgalmas, csábító illat a zamatos sárgabarack, a szenvedélyes fehér rózsa és az ellenállhatatlan, édes praliné eszenciájával, amelynek senki nem tud ellenállni."

Illatkreátor: Thierry Bessard

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bridge29

2021. május 24.

Kis semmiség illat .Továbbadtam. olcsó húsnak híg a leve. Nem tartós. Húsvétra locsolkodni jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Csutak

2019. november 29.

Csak azt tudom mondani, amit a többiek is előttem. Finom, sajnos nem túl tartós illata van (ezért vonom le az egy csillagot), én nagyjából mindenféle alkalomra használom, ha éppen erre gondolok. :) Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

jane79

2019. május 10.

Nagy csalódás volt számomra, nagyon émelyítően édes illat. Továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagy csalódás volt számomra, nagyon émelyítően édes illat. Továbbajándékoztam.

Yubiri

2018. november 30.

Upd. 2018. november 30. A végére nagyon nem kedveltem már ezt az illatot, alig bírtam elhasználni, mintha az illata is rövid időn belül megváltozott volna, eltűnt a mélysége....
2016. szeptember 20. Számomra egy mélyebb illat, ami nem lenne rossz, akár még szexi is lehetne, viszont szinte semmi hatósugara.
Annyit ér, amennyit az ára akciósan, kb. 1300 Ft-ot.
Up. tegnap kipróbáltam DM-ben a La Rive In Woman illatot, (Armani Sì utánzat) és jellegében ez az Oriflame parfüm jutott róla eszembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Annyit ér, amennyit az ára akciósan, kb. 1300 Ft-ot.

ALettah

2018. augusztus 8.

Mintában próbáltam, a raklapnyi új Oris minta között. Az izgalmas, fiatalos, bulis neve a leginkább dícsérendő dolog rajta. Azon kívül az egész egy jellegtelen, édes kis lötty, se praliné, se barack, csak édes. Kár is több szót pazarolni rá.
Tartóssága sincs. Nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tartóssága sincs. Nem is baj.

fazekaslilla1995

2018. április 16.

Szeretem az illatát, édes, de nem émelyítő. Sajnos csak rövid ideig tart ki (3-4 óra), viszont ennyi pénzért (1300,-) még ez is jónak számít. Hétköznap melóba, suliba teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Agnes004

2018. február 13.

Szeretem, számomra kellemes illatú, nem tolakodó de lehetne picit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Szeretem, számomra kellemes illatú, nem tolakodó de lehetne picit tartósabb.

b5bea

2018. január 7.

A 3 illat közül ő a kevésbé kedvenc, de így is egy kellemes, finom, lány, pár óráig érezhető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

adapinks

2017. december 27.

Karácsonyi ajándékként kaptam. Szerintem erre értették, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. :D
Kis tingli-tangli édes illat, ami rajtam pár óráig tart. Az üveg mérete táskabarát. Elfújkálom rosszabb pillanataimban, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Judittttt

2017. december 26.

Mind a három parfümöt megkaptam karácsonyra ebből a memories sorozatból. Ez tetszik a legkevésbé. A tizeknekttő egy tucat édes vattacukros illatokra emlékeztet ... jellegtelen és komolytalan, de még csak nem is igazán kellemes az én orromnak. Ez a parfüm szerintem arra való, hogy tizenéves lányok a sulibuliba fujkálják magukra meg egymásra. Gagyika. 2 csillag mert nem kifejezetten büdös és szép a csomagolása. Mivel itt se lehet eladni vsz majd megpróbálom sajnos tovább ajándékozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamal, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.