Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia995, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tejjel és mézzel gazdagított, krémes állagú arctisztító tej. Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket. Tisztítja, táplálja és hidratálja a bőrt. Masszírozza az arc és a nyak bőrébe, majd öblítse le vízzel vagy itassa fel egy vattapamaccsal. Használja a nappali és az éjszakai krémek felvitele előtt.

Kiszerelés: 200 ml

Szanszi

2018. március 27.

Az illatát szerettem, nem szárított. Ennyi pozitívumot tudok kiemelni. A szemem körül irritálta a bőrt(pedig nagyon vigyáztam, hogy oda ne kerüljön belőle), csúnya pattanásokat okozott!
Sajnos ez most kuka! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Sajnos ez most kuka! :(

Rin

2016. július 29.

Lassan elfogy az egész üveggel, így gondoltam írok róla néhány szót. Pozitívum, hogy nem irritálja a bőrt, hidratál is valamennyire, viszont a sminket sajnos nem szedi le maradéktalanul. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

0bikbik0

2015. július 4.

Átlagos, semmi extra, a hangzatos marketing ellenére. Nekem teljes arclemosásra nem vált be, de szemkörnyére elhasználtam. Ott sem volt tökéletes, de nem szárított, nem zsírosított, nem keletkeztek tőle pattanásaim. Csak nem tisztított hatékonyan. Egy idő után az illata is elég töménynek érzik. Vannak ennyi pénzért hatékony arctisztítók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

anna.hedervari

2014. április 26.

A kedvenc arclemosóm, remekül tisztít, még a szem környékéről is szépen eltávolítható vele a smink. Mivel problémás a bőröm, mindig lemosom vízzel, és így egyáltalán nem zsírosít, éppen megfelelő mértékben hidratál. Akcióban pedig az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Vivianka

2014. március 2.

Ez egy rám maradt termék, én magamnak soha nem vettem volna meg. De mivel csak állt a polcon szegény, gondoltam kipróbálom. Sem jót, sem rosszat nem tudok mondani róla, talán annyi, hogy nekem az illata nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak