Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Organikus tejprotein- és mézkivonata hidratálja és táplálja a bőrt.

Babooca

2019. augusztus 26.

Nővérem régebben sokszor használta, igazi kincsként őrizte és féltette minden cseppjét. Egyszer használtam, nem sok emlékem maradt róla, csak annyi, hogy az illata finom, igazi luxus érzetű tusfürdő. A testradírját szerettem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

yudiger

2017. április 14.

Az egyik legkedvesebb Oriflame termékem volt. Volt két komponensből álló fürdőkrém, szappan, testápoló ezzel az illattal. Nagyon nagyon szerettem az illatát. Kár, hogy ezeket a készítményeket egy idő után kivezetik a termékpalettáról. Sajnos több olyan kedvencem volt, amit ma már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 14.

szilimo

Korcsoport: >54
2015. december 13.

Mámorítóan finom az illata. A fürdés vele igazi luxus élmény. De az összetevők listáját elnézve most vegyesek az érzelmeim. Tényleg igaz lenne, hogy ami ennyire jó az vagy erkölcstelen, vagy hizlal?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 13.

Ancsibaba1993

2015. december 1.

Annyira jó vele tisztálkodni,hogy szó szerint minden nap úgy érzem mintha valami luxus fürdőzésben lehetne részem.. Az illata,az állaga,a hatása.. Minden nyerő.. Csak az ára húzós,de ez az élmény amit minden nap nyújt,megér nekem ennyit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

gemzit

2015. november 29.

Évekkel ezelőtt szettben kaptam ajándékba. Nagyon finom mézes illata van, amely zuhanyzás után is megmarad egy rövidebb ideig.
Az összetevői miatt nem használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Az összetevői miatt nem használnám újra.

Csillagpor123

2013. február 8.

Nagyon kellemes illatú szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Nagyon kellemes illatú szeretem!

doee77

2012. augusztus 29.

Az illatát kifejezetten szerettem, de sem az összetevőivel, sem a hatásával nem voltam elégedett az árához képest. Egyszer rendeltem, kellemes volt, ajándékba természetesen elfogadnám, de újra nem rendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

twanni72

2012. július 26.

tetszett az illata, de az összetevőket elnézve nem túl bőrbarát sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 26.

tetszett az illata, de az összetevőket elnézve nem túl bőrbarát sajnos

Gonoszboszy

2012. május 2.

Egyszer kaptam ajándékba, nagyon szerettem, mindet elhasználtam.
Olyan "luxus" érzésem lett tőle :) Remek az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Egyszer kaptam ajándékba, nagyon szerettem, mindet elhasználtam.
Olyan "luxus" érzésem lett tőle :) Remek az illata és az állaga is.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Anyukám kedvence. Tényleg szuper az illata is és puha lesz utána a bőr. A testápolója is nagyon szuper. Olyan édes illata van utána az embernek, hogy szinte már-már mámorító, de jó értelemben! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Hidratálók: Honey

Színezék. Barnás sárga.